Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek belemenjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam a barátommal, és ebbe mindketten belegyeztünk.Ugyanúgy jóban maradtunk, beszélünk, tartjuk egymással a kapcsolatot. Ma egy érdekes ajánlattal állt elő.Azt kérdezte, hogy benne lennék-e abban, ha jövő héten találkoznánk,és csinálnánk ezt-azt, ezalatt persze a szexet értette.Nagyon hiányzik, meg jólesne már egy kis törődés, mert hát mindkettőnknek vannak igényei, de akkor valahogy annyira ellentmondana ez annak, hogy szakítottunk, nem tartanánk a szavunkat,hiszen megbeszéltük,hogy barátként folytatjuk, és semmi ilyen többé. Szerintetek?

17/L


2017. aug. 9. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne menj bele. Persze elsőre jól hangzik, de hosszútávon többet árt mint segít. Én is voltam ilyen helyzetben, én belementem, de így csak még nehezebb lett túltennem magam a szakításon, főleg miután egy új kapcsolata miatt ennek is vége lett. Szóval szerintem jobban jársz ha nem.

17F

2017. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg!
2017. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj bele. Semmi értelme nem lenne, ha nem működött nem is fog..
2017. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem.. tapasztalat. :D nem éri meg.
2017. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most lefordítom amit mondott: "Gyere el jövőhéten, mégegyszer utoljára megduglak aztán barátok maradunk, hátha összejön még párszor egy-egy dugitali."

Na most ezt így olvasva nem éri meg hiszen valljuk be őszintén, ez a helyzet!

2017. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
exemmel ugyanígy összejöttünk. rendesen cukibb volt mint régen. és megdugott és azóta nem beszélünk :D nem érdeklem már... szóval nem éri meg.
2017. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:

Szintén zenész, egy évvel voltam idősebb nálad, mikor ugyanilyen helyzetben voltam.

Nálunk igazából én szakítottam, de később megbántam a döntésemet. Büszkesége miatt nem akarta újrakezdeni, pedig szeretett, viszont sokszor találkoztunk (szex, aztán késő délután barátokkal találkozás, ahol kb hozzám sem szólt, amíg a Nap le nem ment, aztán sötétedés után mindig úgy viselkedett, mintha együtt lennénk). Mindig új és új időpontot adott meg, hogy ekkorra meg ekkorra eldönti, hogy mi legyen kettőnkkel, de 3 hónap után végleg meguntam, csak szenvedés volt érzelmileg.

Egy szó mint száz: ne.

27N

2017. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!