Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már barátság extrákkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már barátság extrákkal kaocsolatotok? Tönkre tette a barátságotokat? Vagy szerelem lett belőle?

Figyelt kérdés

jan. 25. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

A barátság extrákkal nem barátság... Ne kábítsa senki ezzel magát!

A barátság ennél sokkal több, sokkal mélyebb, sokkal morálisabb kapcsolat, semmint összeférhető legyen az "extrákkal".


Ha csak extrákkal tudsz baráti kapcsolatot fenntartani, az nem barátság, az mezei ágyas kapcsolat, semmi több... Hiába akarod magad vagy más meggyőzni, hogy a csirke az krokodil, az attól még csirke marad...



Ha esetleg nem lenne tiszta; sosem volt ilyen kapcsolatom, és nem is lesz - nem süllyedek addig... A páromhoz mindig lojális leszek, az pedig ezt nem teszi lehetővé.



Lehet lepontozni, de ha így is lesz, az csak a "fáj az igazság" elv miatt történik...

jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Maximum romantikus filmekben lesz szerelem.

A valóságban az egyik fél szerelmes, a másik ezt kihasználja. Ha megunta, vagy már sok a ragaszkodása, akkor dobja.

Egyetértek az elsővel, hogy az ilyenek soha nem voltak barátok.

Ha barátok lennének és kialakulnak az érzelmek, akkor abból lehet szerelem. De akkor abból semmiképp se szexkapcsolat lesz.

De ez egyébként nemcsak barátokra igaz, sose lesz szexkapcsolatból szerelem, normális kapcsolat.

jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
2. Teljesen igaz! Fiatalon belementem ilyenbe, mert szerelmes voltam, gondoltam ez is valami, legalább vele lehetek. Persze neki nem kellett több, csak heti egy fix nap. Aztán csúnya vége lett.
jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Barátság extrákkal.... innen nem kell tovább olvasni. Vagy barátok vagytok, vagy pedig kapcsolatban vagytok és dugtok.
jan. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem volt, de pont ezért nem mennék bele közeli lány baráttal, csak haverral, akivel utána elválhatnak az útjaink.
jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%
Nekem volt. Csaltam a barátnőmet vele. Aztán együtt éltünk, összeházasodtunk, utána elváltunk. Nem tudom, hogy mi van vele azóta.
jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Volt és ma már nem beszélünk. Nem éri meg hidd el nekem .
jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ottawa41 válasza:
83%
Én elrontottam. Először kollégák voltunk. A munka (idénymunka) letelte után barátok voltunk. Egymást segítettük, rengeteget beszélgettünk. Csakhogy én beleszerettem a lányba. Ez mindent elrontott. Nem lett belőle barátság extrákkal, mert elzavart, mert Ő nem viszonozta az én szerelmemet. Azóta se tudom mi van vele. Az életre szóló fájdalom az megmaradt.
jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
#8 Az a nehéz ebben, hogy az érzéseidet nem tudod befolyásolni. Illetve hiába titkoltad volna el, lehet az lett volna sokkal fájdalmasabb, ha mellette a barátod lett volna.
jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!