Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek mennyiben változott...

Nektek mennyiben változott meg a barátságotok amikor bevallottátok ellenkező nemű barátotoknak hogy szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy abban az esetben amikor a barátotok nem viszonozta az érzéseteket de nem is lett vége a barátságotoknak hogyan alakultak tovább a dolgok? Esetleg a másik fél távolságtartóbb lett? Vagy mi változott?

2015. júl. 9. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes bukás. Addig minden nap beszéltünk, azután csak ha muszáj volt. De akkor sem úgy már mint régen. Mintha valami idegen lenne, akivel óvatoskodsz. Aztán elkerültünk egyetemre, és több mint 2 éve nem kerestük a másikat. kár érte.
2015. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még kérném a válaszba a nemet és a kort is ha lehet. Köszi.
2015. júl. 10. 00:07
 3/7 anonim válasza:
Jól mondja az előttem szóló... Semmi sem tart örökké, és teljesen esélytelen, hogy a régiek legyetek. Ha meg is beszéltétek, hogy barátok maradtok utána, kb. 0 az esélye...mert ua. a báráti körötök, stb..., mindig ott lesztek és sosem lesz az, hogy mind a ketten továbbléptetek. Tehát csak úgy lehet vége, hogy a barátságnak is vége, jobb esetben kicsit hosszabb időre. 20/F
2015. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
előző vagyok, ezzel azt szerettem volna mondani, hogy ha meg is próbálja az ember, akkor se fog feltétlenül működni. viszont ha vége, ugyanaz a helyzet áll fennt, mintha visszautasítottak volna, semmi se lesz a régi.
2015. júl. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a másik oldalról tudok mesélni, ha az jó. :D

Őszintén szólva jobb lett volna, ha kihagyja a nagy vallomásosdit, mert tök értelmetlen volt az egész és ő is tudta, hogy semmit nem érzek iránta.

Igazából azóta is beszélünk ugyanúgy szinte napi szinten, de nekem már inkább teher sajnos. Tudom, hogy neki baromi rossz lehet az egész, én ráhagytam a döntést, hogy akar-e beszélni utána velem, vagy sem. Nem nagyon van más barátja, nincs szívem hátat fordítani neki emiatt, de egyre inkább azt érzem, hogy muszáj lesz.

Az biztos, hogy a személyes találkozást kerülöm, kettesben legalábbis semmiképp sem szeretnék vele maradni, mert biztos előhozna valami kínos témát. Kerülöm a lelkizést és igazából tök béna az egész mindenhogy, olyan feszengős, udvariaskodós.

A legnagyobb probléma, hogy elkezdett idealizálni, nem tudom mire jó ez neki. Nem vagyok én olyan nagy szám, a fele se igaz annak, amit képzel. De szerintem a fejében ragadt kép miatt nem képes mással kapcsolatot kezdeni. :D

Meg volt még pár hasonló eset az életemben, de általában egy új kapcsolat megoldotta és onnantól simán tudtunk újra barátok lenni - bár ezek régen voltak és akkor még minden egyszerűbb volt. :D

A béna helyzet ellenére nem tinikről van szó, már jócskán huszonévesek vagyunk, akármilyen kínos is. :(

2015. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kati Tibor válasza:
Nem kinos :)
2015. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bevallottam neki, nem viszonyozta. Aztán még össze is vesztünk. Most így egy évvel később olyan, mintha meg sem történt volna az incidens, ugyanolyan jóban vagyunk mint előtte.
2015. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!