Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan barátságotok, ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan barátságotok, ami azért ment tönkre, mert az egyik fél kedzett többet érezni?

Figyelt kérdés
Te voltál, vagy a másik? Hogyan történt az elválás? Hány évesek voltatok? Nemet is írjatok légyszi!

2022. jan. 23. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2x is. A másik felek akartak többet. Az egyikkel meg tudtam beszélni normálisan a dolgokat. Utána viszont kezdtünk egyre jobban elhidegülni egymástól és megszakadt a barátság. A másik meg eljátszotta, hogy jót akar, közben többször hátbaszúrt, keresztbetett a kapcsolatomban, manipulált. Ezért elkeztem kerülni, mert hiába akadtam ki rá többször durván, nem érdekelte. Írogatott, hívogatott, éveken keresztül. 17-18 körül voltam. Most 29 vagyok. N
2022. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer belém szeretett egy lány barátom, azóta nem is nagyon beszélünk.:(

19F

2022. jan. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Eléggé kirekesztettek az osztályban, két fiú jött oda hozzám, akik legjobb barátok azóta is. Először az egyik kezdett el többet érezni irántam 1 hónap elteltével, teljesen rám nyomult, nem vette a jelzéseket, bújkáltam. Egyszer ideges lettem, és konfrontáltam. Beszélünk néha, de nem vagyunk olyan barátok, hiába egyeztünk meg benne. A másikkal szorosabb baratságba kerültünk, és most a végén ő is belém esett, és még most is nyomul. Gyűlölöm ezt a helyzetet. És 2 legjobb barát, azt mondtam ilyen nincs :DD.
márc. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!