Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anyukám rajtakapott, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám rajtakapott, hogy a barátnőmmel csókolózom és hihetetlenül kikészült. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szóval épp a meg akarta kérdezni kérünk e valami rágcsát, amikor látta, hogy megcsókolom, a barátnőmet (ő azt tudta, hogy csak barátok vagyunk), aztán egész vacsora alatt hallgattam, hogy mennyire csalódott bennem meg, hogy így soha nem lesz unokája stb. Ma meg kb egyáltatlán nem beszélt hozzám. Én nagyon szeretem őt és nem tudom, hogyan lehetne újra jó a viszonynk.

2023. jan. 27. 23:06
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy 17 vagyok
2023. jan. 27. 23:07
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Hát.. Pofán röhögni?

De ha rám hallgatsz, inkább akkor röhögjetek rajta, amikor nem látja.

2023. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
"Sajnálom anya, de ahogy felnövök, tőled és az elképzeléseidtől egyre függetlenebbül fogom élni az életemet. Néha ezek fognak találkozni, néha meg nem. Vagy azt szeretnéd, hogy egy báb legyek, aki pont olyan, mint ahogy te szeretnéd? Szerinted úgy boldog lennék? Te ettől boldog lennél? "
2023. jan. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nagyon szeretem őt és ez annyira ellentmondásos szitáció :(
2023. jan. 27. 23:25
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha ő is szeret téged, akkor idővel elmúlik a puffogása, de ha maradi felfogású készülj fel, hogy életed végéig ezt fogja fújni, majd megtanulod elengedni a füled mellett.
2023. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Remélem változni fog, bár éjjel-nappal az m1-et meg a hírtv-t nézi
2023. jan. 27. 23:50
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Nehogy anyukádra hallgasd, ha már megtaláltad a saját boldogságodat. :)

Én is így tettem, aztán elfogadta egy idő után.

2023. jan. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%
6# hú, az ultra gáz :D
2023. jan. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Idővel majd megnyugszik. Nyilván nehéz neki ezt elfogadni, de el kell neki magyarázni, hogy erről nem tehetsz, egyszerűen ilyen vagy.
2023. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Azért ehhez kell egy szint, egy tizenévest unokával basztatni.
2023. jan. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!