Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szóval ismerek egy 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval ismerek egy 16 éves lányt, gyönyörű, hihetetlen, és nagyon megkedveltem... Majd az egyik élőzés során az ágyán egy HETEDIKES könyvet láttam... Szóval igazából 13 lehet, igaz?

Figyelt kérdés
Most mit tegyek, nagyon megszerettem...
jan. 26. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy bukott már néhányszor. Ha viszont tényleg 12-13 éves, inkább hanyagold, nehogy böri legyen a vége!
jan. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pl. a testvére egyik könyve volt ott.
jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem érettségi előtt 1-2 hónappal a 8.-os biosz könyvem hányódott a szobámban, mert abban jobban le voltak írva a dolgok, mint amiből órán tanultunk.

Szóval nem feltétlenül jelenti, hogy 12-13 éves a lány.

Egyébként meg ha közel laksz, ajánld fel neki, hogy pl. pénteken elé mész a sulihoz, elmentek mekibe/parkba sétálni/moziba akárhova.


Bár akár rá is kérdezhetnél, hogy miért volt az ágyán egy hetedikes könyv.. Tudod, azért van a szád, hogy használd.

jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlen bizonyíték arra, hogy fiatalabb lenne.
jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Kérj képet a személyijéről. A mai lányok idősebbnek néznek ki es szeretnek is hazudni a korukról...
jan. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg miért volt ott a könyv.

Lehet abból tanult, mert jobban le van benne írva, ahogy 3-as is írta. Lehet a testvére könyve. Lehet bukott. Lehet külföldről jött (ismerek olyat aki bejött külföldről 12 évesen és lerakták elsőbe).

jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: egy internetes ismerkedésnek garantáltan nem küldök képet az igazolványomról!
jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan ismered? Honnan tudod, hkgy 16?
jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy tényleg 13. Mit tegyek?
jan. 28. 14:30
 10/14 anonim ***** válasza:
9# Hány éves vagy? Tetszik neked a személyisége, vagy csak a külseje? Téged zavar ez?
jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!