Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meddig várjak még hogy vissza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak még hogy vissza kövessen?

Figyelt kérdés
Bekövettem a srácot mert nagyon tetszik de már vagy 3 napja követtem be de nem követett még vissza. Viszont üzenget nekem képekkel mert oda rakja a kezdőbetűmet. Most akkor mi van?

jan. 27. 12:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Kérdés: miért ennyire fontos neked a követés? Ettől többnek érzed magad? Ennyire semmi önbizalmad, hogy ilyen illúzionált világban kell keresned azt a helyet, ahol érvényesülhetsz?


Ha akarsz valamit a sráctól, kezdeményezz, ne mindenféle alamuszi jelzésrendszerrel próbálj élni... Miért kell kapásból játszmákkal kezdeni a kapcsolatot?


Ha úgyis a lányok választanak, hát kezdeményezni is tudjanak már...

jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki időt még, mert könnyen meglehet, hogy kicsivel több idő kell neki ahoz, hogy vissza kövessen és esetleg jobban megszeretne ismerni téged mielőtt megtenné ezt.
jan. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#1 te miről beszélsz??
jan. 27. 13:19
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem te is tudod a választ...
jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#4 nem nem tudom a választ azért kérdeztem.
jan. 27. 13:21
 6/27 A kérdező kommentje:
#2 igen csak nem tudom mi van a fejében. Hogy tetszek neki vagy nem
jan. 27. 13:42
 7/27 anonim ***** válasza:
41%

Kérdezd akkor meg!

Ne várj a sültgalambra!


Az életet a valóéletben kell élni, nem a kibervilágban!

jan. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#1 ide figyelj kezdeményeztem azzal hogy bekövettem, ha ő erre nem reagál nem fogok neki írni kész. Nem a követők száma, engem a fiú érdekel
jan. 27. 13:44
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélgess vele inkább, abból sokkal egyszerűbben kiderítheted.
jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#9 de hát nem ír nekem, semmi érdeklődést nem mutat felém kivéve azt hogy üzenget képekkel. Nem szemtől szemben
jan. 27. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!