Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kövessem be instagrammon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövessem be instagrammon?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon tetszik és bejelölt facebookon szerintetek kövessem be instán? Az a baj hogy nincs fent egy képe se és nem lenne -e gáz, ha igy bekövetném vagy ilyesmi.Mit tennetek a helyembe?

2017. márc. 8. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam, mert suliba kelett, de azóta már a jelszóm nem tudom, lehet neki is sulihoz kelet xd
2017. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Pfuu ezt nem tudni, előbb a twitteren kell bekövetni utána jöhet az instantgram..
2017. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs twitterem:)
2017. márc. 8. 16:44
 4/8 anonim ***** válasza:

nincs akkor életed, számára jelentéktelen vagy :s...

MErt nem egyszerűbb szóba állni valakivel, aki tetszik, nem bekell követni 10 helyen, Lálykolni 1000+1 képét és akkor majd abból ráfog gyünni, de ez egyszerűbb mint 10 másodpercben letudni az egészet, szóval nem para nyugodtan csináld.

2017. márc. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan az a problémád ,hogy bem tudod eldönteni ,hogy bekövesd vagy sem? Ha beköveted akkor be lesz követve nagy űgy ,ettől még tutira nem fog rájönni ,hogy bejön neked. Beszélj vele ,a valóságban. Köszönj neki ,váltsatok pár szót. Probálj meg ismerkedni vele. Nem kell mindenféle szar közösségioldalon bekövetned ahoz , hogy tudasd vele tetszik neked!
2017. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm a válaszokat,eleg buta kérdés volt:/csak odamenni meg felek mert nincsen ürügyem
2017. márc. 8. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz ürügy, odamész aztán megmondod, hogy szimpatikus és ennyi, az egyenes beszéd sok mindenkinek tetszik, persze fiúként könnyebb ezt tenni, meg férfias is, lányként már nem tudom és nem is akarom megtudni, ha nem haragszól, szóval ha az nem akkor érd el, hogy odajöjjön, de vannak olyanok, akik soha nem fognak odamenni mégha leis vetközől előtte és őt nézed végig akkor sem.
2017. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen!köszönöm!:)
2017. márc. 8. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!