Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hódíthatnám vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódíthatnám vissza az exem?

Figyelt kérdés
Már nem veszekszik velem, nem ignorál engem, elfogadja és örül az ajándékaimnak is amiket kap tőlem, engedi hogy hozzá érjek, egyszer le is feküdtünk. De még mindig nem mondja ki hogy meg akarja próbálni. Mert mindig a múltra hivatkozik, mivel azt érzi nem kellek neki és anno rosszul bántam vele, de nem hiszi el hogy megváltoztam, mégis látom hogy jól érzi magát velem. Hogyan tudnék még közelebb kerülni hozzá és visszanyerni a szívét hogy újra hiányozzak neki?

febr. 4. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Sztem folytasd tovább úgy ahogy most csinálod és akkor sikerülni fog. Főleg ha már volt szex is.
febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az exed simán csak kihasznál. Ha akarna bármi komolyat, mondta volna, de neki egyelőre tök jó, hogy szexelhet veled, ajándékot kap tőled, aztán közben meg lehet össze-vissza kavar másokkal.

"De még mindig nem mondja ki hogy meg akarja próbálni. Mert mindig a múltra hivatkozik, mivel azt érzi nem kellek neki és anno rosszul bántam vele, de nem hiszi el hogy megváltoztam, mégis látom hogy jól érzi magát velem." - mert nem akarja megpróbálni veled, ennyi. Jól érzi magát veled, mert ki tud használni, könnyű megkapnia, amit akar.

Ne pazarold rá az időd meg az energiád, engedd el.

febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#1es ez komoly? Minek menne vissza hozzá ha így is megkap mindent?

Sőt gondolom még több figyelmet mint a kapcsolatban

febr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kihasznál.
febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!