Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, egy ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki, teszik nekem és úgy érzem, hogy alakul köztünk a dolog. De én hivő vagyok és nem tudom, hogy Isten elítélné-e, ha együtt lennénk. Meg a szüleim sem állnak mellettem, ha kapcsolatról van szó.

Ti mit gondoltok, (ha lehet szintén, hívők) Isten mit gondol erről, mit tegyek?



febr. 9. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

Istenem ki nem sz*arja le hogy mit gondol isten?

Tenyleg nagy az isten allatkertje...

febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom szegény srácot
febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem létezik Isten, csak mese.

Ezzel jól be etettek.

febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
Igazuk van az elöttem szólóknak, nem lehetsz ennyire láma
febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak úgy mondom, hogy a fiú tudja, hogy keresztény vagyok és a szüleim nézetét. És ezek miatt próbáltam, hagyni az egészet, de ő nem hagyta most meg újra beszélünk, szóval ezt ő is akarja.

Amúgy meg nem Isten létezésről kérdeztem, de azért köszönöm a választ.

Tudna valaki normális választ adni a kérdésemre?

febr. 9. 16:42
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

De szerencsétlen fiút miért hülyíted?

A te nézeteid szerint semmi nem lehet köztetek legalább a házasságig mert hogy isten nem nézi jó szemmel...nevetséges.

Ö meg nyilvan meg akarna dugni meg egyéb dolgokat is csinálni veled.

Mi köze a szüleidnek ahoz hogy te kivel vagy együtt?

Vagy bárkinek? Miért kínzol másokat és magad is?

febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%

Az előző válaszolók nagyon készséges és a kérdést pontosan megválaszoló kommentjei után megpróbálom leírni Neked a véleményemet.

Keresztény vagyok, fiatal egyetemista srác, és én pl igyekszem a szexualitást a házasságra tartogatni nem csupán azért, mert keresztény vagyok, és mit szól Isten, hanem azért, mert úgy gondolom, hogy ez egy óriási ajándék a leendő feleségemnek, hogy Ő az egyedüli, aki megkap engem teljes egészében.

Azért írtam, hogy próbálom, mert ebben a világban ez már nem annyira egyértelmű és egyszerű, rengeteg behatás ér minket, mindenhonnan a szex folyik erős túlzással.

Én a helyedben a lehető legtovább várnék az együtléttel. Ha nem is tudsz házasságig, ne az első randin bújjatok ágyba, és nem csak azért, mert Isten csúnyán néz, erről szó sincs, nagyon vicces, hogy az ateisták ezzel jönnek (a legtöbb állítás ateisták szájából, mely a keresztényekre és az Istenről szól erősen torz). Azért várj minél tovább, mert egy kapcsolatnak is vannak szintjei, és a legmagasabb a szexualitás, ha a házasságot nem vesszük. Ha egyből 10 lépcsőfokot léptek, akkor ott fogtok állni rövid idő után a tetején úgy, hogy a következő lépcsőfok már a házasság, visszafelé pedig már nem lehet menni.

Ha szeretnéd, beszélgethetünk privátban is, mert attól tartok, hogy ide bármit írok, le lennék hülyézve, hogy hiszek Istenben.

febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

5# akkor ne hülyítsd!

Valószínűleg te is az a típus vagy, aki házasságig várja a szexet?

Ha igen, akkor hagyd a francba az egészet. Keresd hívő fiút magadnak akkor...

febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
28%
Elver Isten, mint szódás a lovát
febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Kapcsolat rombolo, felesleges, bosszanto es egeszsegügyileg se jo hazassagig varni a szexel.

Tuti nem lennek ilyen növel.

Neked egy olyan pasi kell aki ugy gondolkodik mint te. Keress inkabb olyat ne szegeny sracot hülyitsd.

febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!