Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tenni ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg annyi ,hogy párkapcsolatban voltam egy fiúval több mint 1 évig , most inkább csak kavarunk hogy ne legyen az hogy a tinédzser éveinket úgy éljük le , hogy valaki mellé vagyunk “láncolva” , de ugyan úgy viselkedünk mintha járnának , és nem igazán kerestünk mást egymás helyett.

febr. 11. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És mi a kérdés?
febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Érezzétek jól magatokat, több ilyen kéne.
febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Mit kellene? Szakítani normálisan, mert így joggal fognak ribncnak tartani. Én már megtettem.
febr. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármit tenni, ha ez nektek jó így?
febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem miért pontoztatok le. (#3) szerintem ez jobb mint elköteleződni, de szóljatok hozzá
febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

1. Ennek mi értelme van?

2. Ha oda láncolva érzed magad vkihez, az rég rossz.

3. A látszat szerelem fszság.

febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
#6 vagyok ne lepontozzatok, írjátok, hogy miért nincs igazam. Akkor azt mondom, hogy megértelek titeket is, de előbb írd le a te álláspontod!
febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#4 sajnos vagy nem sajnos , de ribncnak nehezen tartanának. 17f
febr. 11. 21:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, amíg mindkét fél ezt akarja, és belekalkulálja, hogy itt bizony bűntudat nélkül jöhet képbe valaki más. Nekem nem az jön le az írásodból, hogy te erre lelkileg fel vagy készülve, így viszont inkább mérgező egy ilyen kapcsolat. Kommunikáció a kulcs, meg kell beszélni, és ha nem egyeznek az igenyek, akkor sajnos véget ajánlatos neki vetni.
febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!