Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tenyleg sok tini lany lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg sok tini lany lesz szerelmes idösebb pasiba?

Figyelt kérdés

Mondjuk +10 ev korkülönbseggel.

Nekik mi tetszik ebben?


febr. 17. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 Versenyzővagyok ***** válasza:
46%

40vagyok

30nak néznek

Profi sportoló vagyok

Egy erdei hàzban élek..

Nem iszok nem drogozok

Eléggé jól kijövök 16-25eves csajokkal

febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
1 es hol szoktal ilyen korosztalyal ismerkedni?
febr. 17. 13:04
 3/63 anonim ***** válasza:
12%
A pénzük kell nekik, mert így bármit csinálhatnak amire a szülők nem adnak.
febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

En nem hiszem hogy ez csak a penzröl szol, legalabbis nem mindenkinek, annyi ilyet hallok mostanaban hogy meg se tudom szamolni.

Egy közvetlen baratomnal is a parjaval 11 ev korkülönbsegvan es szeretik egymast.

febr. 17. 13:10
 5/63 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, kifejezetten a tinikre mész rá? Hány éves vagy? Miért nem saját korosztály? Amúgy nem rosszból kérdezem, kíváncsi vagyok
febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
94%
Hát vagyunk egy páran.De nem mondanám soknak,tekintettel arra hogy sokan elítélik ezt
febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
82%
Nem gyakori
febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
79%
A tinilányok többsége gyakran szerelmes filmszínészekbe, énekesekbe és hasonlókba, szóval a jelenség gyakori, de ez közel sem jelenti azt, hogy a való életben is nyitottak idősebbek közeledésére.
febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
15%
Nem értitek, a szeretete érdekel, a szerelme, a tiszta, őszinte szeretete... Nem akarok dugni, csak érezni, hogy szeret. Olyan csodálatos érzés, mikor egy fiatal lány szeret.
febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, beteg vagy
febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!