Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Összejöttem osztályfőnököm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem osztályfőnököm fiával! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mozi előtt találkoztam vele. Megszólított, mivel látta, hogy ugyanarra a filmre megyünk. Azóta már többször voltunk randizni és nagyon megkedveltem és nagyon jól kijövünk. Ma kiderült, hogy az anyukája az én osztályfőnököm, akivel nem ápolom éppen legjobb a kapcsolatot. Nagyon maximalista és a legkisebb hibát sem nézi el. Nagyon félek, hogy mi lesz hogyha kiderül, hogy összejöttem a fiával. Mit fog szólni?? Mi lesz, ha véletlen szakítunk, akkor meg fogja keseríteni minden egyes napomat a suliban? Eléggé bosszúálló típus. Mégis mit csináljak?

#kapcsolat #osztáyfőnök
febr. 18. 13:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

Ismertem egy hasonló sztorit, de ott a fiú bátortalan volt, együtt jártak ugyan 14 éves koruk körül az anyja osztályába járó kis vörös démonnal, de arcrapuszin túl nem jutottak.

Pedig a lány benne lett volna mindenben is, ezt a lánytól tudom, instán naponta beszéltem vele akkoriban... 😂

febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Ja, és a gyerek anyukája esetükben támogatta nyámnyila fiúcskája miatt a kapcsolatot, gondolom szerette volna, ha kicsit férfiasodik, nem csak kockul, mint addig.
febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
63%
11es hát te se lehetsz több 15 évesnél. A lány benne lett volna mindenbe. Aga. Úgy hogy sosem derül ki ez gyakorlatban, így azt mond amit akar. És vmiert menő ringyonak lenni így ezzel akart fél vágni. De el is érte a célját, mert te elhitted.
márc. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindenki ringyó, aki lefekszik mással, veled pedig nem. Nem kell ezért utálni a nőket.
márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben, én a főnököm lányával jöttem össze. Utána választás elé kényszerültem, vagy a karrier vagy a szerelem. Szerintem te is így fogsz járni, ha őt választod, rossz életed lesz az iskolában, ha meg az iskola fontos, őt veszted el. Majd eldöntöd.
márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!