Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Annak ellenére, hogy ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak ellenére, hogy ki jelentette nem akar kapcsolatot írhatok neki?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja (kb talán) nem írtunk. Én pedig azóta szeretem, viszont ez lényegtelen csak tudni akarom mi van vele, mert elégé nyugtalan vagyok. A suliban még csak nem is látom (pedig az osztályunk egymás mellet van) bár azt be kel vallanom, hogy én is kerülöm őt és még mondta, hogy szép lány vagyok meg minden, de kapcsolatot nem akar-> most azt nemtudom talán azért írta, hogy ne sértsen meg vagy az igazat mondta vagy nem jövök be neki?😂Félek, hogy nem-e zaklatásnak veszi (azt elmondom, hogy nagyon kedves egy ficsur amugy).
febr. 26. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem írj neki nyugodtan
febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Érdeklődhetsz attól még iránta, hogy kapcsolatot nem akar.
febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"ficsur"?
febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!