Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a barátnőmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet, de van egy lány, aki nagyon őrült hatással van rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbálom kerülni, de néha már reszketek, úgy száguld a vérem tőle.
márc. 6. 15:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Erre nincs jó tanács, valószínűleg a kapcsolatod bukta, a másik csaj meg jó eséllyel egy rövidtávú valami lesz
márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez csak egy fellángolás-féle lehet, vagy valami. Próbálom kerülni, de most jött abba a tánciskolába, amibe én járok, és gyakran megesik, hogy látom. Az sem segít, hogy látom táncolni, ami még inkább kikészít.
márc. 6. 15:32
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha nagyon szeretnéd a barátnődet ez a kérdés ki sem íródott volna. 31/F
márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
23%
Sóvárogj tovább, úgyse kapod meg, foglalt! 😂
márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sajnos megesik és nincs igazán helyes döntés, mert az érzéseidet nem lehet befolyásolni. Ha az új lány iránti érzéseid nem csökkennek később sem, vagy esetleg erősödnek is, akkor muszáj lesz választanod.:/
márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
59%

"Nagyon szeretem a barátnőmet"

Ne hazudj! Magadat szereted csak, másra se gondolsz, csak arra, hogyan szerezd meg a másik nőt...

márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem, épp azért kérek segítséget, hogy hogyan ne gondoljak rá.
márc. 6. 18:38
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
El kéne kerülni, aztán idővel kevesebbet gondolsz rá, végül már nem is emlékszel, mi ütött beléd. Minden más csak kifogás, hogy miért nem tudod kikerülni.
márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenekből lesznek a szeretők. Én ketségbe vonnám azt a "nagyon szeretem" részét a kiírt kérdésnék. Ha tényleg nagyon szeretnéd, akkor nem sóvárognál más után.
márc. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%

"Próbálom kerülni, de most jött abba a tánciskolába, amibe én járok, és gyakran megesik, hogy látom."

Pasik mióta járnak tánciskolába? Te kamuzol...

márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!