Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem a barátnőmet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet, de van egy lány, aki nagyon őrült hatással van rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbálom kerülni, de néha már reszketek, úgy száguld a vérem tőle.
márc. 6. 15:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Gondolkozz azon, mi van ha elküldöd. Az új csajról meg kiderül van pasija. Ha nincs akkor azt javaslom, a meglévő kapcsolatodhoz légy hüséges. Minden nőnél jönne jobb, ezért ne azt nezd, hogy néz ki, hanem hogy milyen a személyisége.
márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy #20-as írja! Ilyesmi akkor is megeshet, ha nagyon szereted a párodat! Kérdező, pont az mutatja, hogy nagyon szereted a barátnődet, hogy próbálod minél jobban kezelni a helyzetet. És piros pont, hogy nem tagadod le a kényelmetlen érzéseidet, hanem szembenézel velük.

Visszatérve magára a problémára: ez valószínűleg csak egy kósza fellángolás. Bár valaki a minél kevesebb kontaktust javasolja, nekem nem annyira vált be, szerintem ilyenkor az agyad annál többet kattog rajta, mindenféle illúziókat dédelget az illetőről, másrészt annál inkább "tiltott gyümölcsnek" könyveli el, ami ugye mindig izgatóbb.

Nekem az jött be, hogy szándékosan engedem magam kifantáziálni az illetőről. Egy-két alaposabb fantáziálás, és utána már nem is olyan érdekes. És nem zárkózom el az illetőtől, hanem pont hogy beszélgetek, időt töltök vele, és így egyre több olyan dolgot fedezek fel rajta/benne, amikkel együtt már nem is tűnik olyan vonzónak, mint elsőre (vagy mint a képzeletemben).

márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!