Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy összejöjjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már két éve ismerjük egymást. Az a baj, hogy szerintem teljesen őrültnek néz, mellesleg nem hinném hogy képes lenn “úgy” rámnézni és valószínűleg van kiszemeltje. Nem vagyok benne biztos, de egyszerűen látom ahogy ránéz arra a lányra és mindig olyan rossz érzés fog el. Már csak ő maradt nekem és ha nem jön össze... Akkor már nem lesz értelme az életemnek.

16/L



2020. jan. 28. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Már csak ő maradt nekem és ha nem jön össze... Akkor már nem lesz értelme az életemnek.


16/L"

Brühühü...vágd pofán magad. 16 vagy! Bőven van még időd a párkeresésre. Bizony az élet velejárója, hogy nem kaphatunk meg mindent, amit szeretnénk. Viszont ha ennyire labilis vagy érzelmileg, akkor azt javaslom, először találd meg önmagad. Amíg így gondolkodsz, nem találod a helyed, addig más sem fog rád találni. Bizony lehetne kezdeni valamit az adott sráccal is, mondjuk beszélgess vele. De először tedd rendbe magad, legyen önbizalmad és nőlj ki ebből az önsajnálós formádból. Értem én, hogy abban a korban vagy, mikor minden szar számodra, de így nem fogsz célt érni a srácnál. Tessék összeszedni magad!

2020. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradjunk a realitások talaján. Egy normális srác két év alatt kezdeményezett volna. Szerintem ne erőltesd magad rá, ne akard mindenáron megszerezni, az lenne a jó, ha ő akarna téged. Az életednek meg igenis van értelme, kapcsolat nélkül is lehet boldog az ember, van családod, vannak barátaid akik szeretnek. Szóval fel a fejjel, nézd mindig más szemszögből a dolgokat :)
2020. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 15 éve szemeltem ki magamnak valakit és mai napig őt akarom. Persze van barátja de én türelmes vagyok és lehet, hogy még várnom kell pár évet de akkor is az enyém lesz. :P


Ha szereted akkor nem kell sietned sehova még sok időd van, hogy megkapd.

( Bár te lány vagy és ha már átlagosan nézel ki az jó ,szóval ha elmondod neki akkor már nyert ügyed van persze ezt nem fogod megtenni.)

2020. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

Mai fiúk még 10 év mulva se probálkoznak.

2020. febr. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!