Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz ez vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ez vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van valaki még rajtam kívűl aki nem bírja elviselni az állandóan cukiskodó fiúkat?

Nyilván nem arra gondolok, hogy legyen egy alpári köcsög

hanem, hogy ha mondjuk szívom a vérét és piszkálom persze ezt csak ez bizonyos határig akkor szóljon már vissza ő is és ne azt mondja, hogy “de most ezt miért mondod?🥺”

Nem tudom velem van e a baj de engem taszít ez ha nem tudok vele szívózni meg ő se velem. Más is van ezzel igy?


márc. 19. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem cukiskodás. Próbál megérteni, ahelyett, hogy elküldene a kva anydba.
márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy preferencia, nincs vele semmi gond.
márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te itt arra gondolsz hogy azt szereted ha a fiú ki tud magáért állni és nem engedi meg neked hogy csak te "szívd a vérét" hanem ő is ezt megcsinálja.Ez bizonyos szintig oké de van az a szint ami már tényleg sok.
márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
34%
100 év feminizmussal mögöttünk még mindig itt tartunk? Az jobban tetszene ha a piszkálásod miatt inkább megütne?
márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Én megértelek, szerencsére te még az a fajta csaj vagy aki még elvárja egy sráctól, hogy nyomokban tartalmazzon némi férfiasságot. Nem veled, hanem a világgal van baj mert a fiú/srác/férfi fogalom kimerül a ratyiskodásban és a női minták felvételében.
márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

5-ös, szóval attól lesz valaki férfias, hogy piszkálja a lányokat. Köszi a tippet, megyek is alkalmazni!


Mondjuk ezek szerint a kisiskolások a hajhúzással nagyon férfiasak lehetnek ám 😂😂

márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Én is szeretem ha lehet piszkálódni egy fiúval, úgy hogy azért ő is vissza szól és kölcsönösen szívjuk egymás vérét. Persze csak akkor ha nem viszi túlzásba.
márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy sajnos, vagy nem sajnos, de sok lánynak még az is bejön, ha úgy beszélek vele, mint a kutyámmal (sem).

Erre véletlenül jöttem rá, mert volt 1-2 kretén csaj, akikkel elkezdtem ismerkedni, de aztán felhúztak, mert buták voltak, mint egy marék homok és elkezdtem velük lekezelően viselkedni, ami meglepetésemre imponált nekik.

Ez után felvettem ezt a távolságtartó, kicsit pökhendi, flegma stílust és több sikerem volt vele, mint a kedvességgel.

márc. 21. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!