Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lepjek tul ezen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állnév kérdése:

Hogyan lepjek tul ezen a dolgon szakitas utan?

Figyelt kérdés

Szakitottunk a baratnommel kb 3hete. Eleinte csak a jot lattam, mostmar felfogtam hogy egy igazan toxikus illeto volt, negativ, manipulalo, bizalmatlan, gyakran lehangolo. Kiderult, hogy nem mukodik akarmennyire is kuzdottem erte. Azonban volt egy resze, amit imadtam. Gyerekek tudtunk lenni egymas mellett, rajzolt a laptopomon, amiket meg en is latok, es aranyos neveken mentette el oket ami tenyleg ilyen hipercuki. Jatszott a laptomon, mutatta eppen milyen hazat csinal simsben, minecraftban, stb. Ezek a dolgok, illetve a kezei, az hogy nezett annyira megmaradtak bennem, hogy felek hogy ezeket sose tudom elengedni.

Nincs erom ezeket a jatekokat illetve a rajzokat kitorolni, olyan szep emlekek.



#szerelem #Sims #gyerekesség #Onmagam lehetek
márc. 22. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd meg, míg nem jön a következő. 🙂
márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emlékektől nem kell megszabadulnod. Sőt, talán évekkel később pont ezek segítenek majd, hogy ne negatívan emlékezz vissza erre a kapcsolatra.
márc. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek változnak. A nők, barátok jönnek mennek az ember életében. Van aki csak ideiglenes és van aki örök. Itt inkább az időn van a lényeg és a tapasztalatszerzésen. El kell foglalnod magad mással, barátok hobbik, edzés ilyenkor a legjobbak!
márc. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A gépen lévő emlékeket szerintem se töröld. Viszont ne is legyen szem előtt hogy kínozd vele magad, mert csak sebeket tépne fel szakítás után ha nézegetnéd. De törölni se kell, a gépen rengeteg hely van, csak csomagold össze egy mappába és tedd félre, ne legyen szem előtt. Később még örülni fogsz neki hogy nem törölted, amikor már jó szívvel tudod nézegetni utólag, tapasztalatból mondom :)

Kicsit olyan ez mint az ex tárgyait, ajándékait se mindig dobja ki az ember. Hanem dobozba rakja és elteszi a szekrény mélyébe, amíg a szakítással küzd. Aztán később szép emlék lesz belőle, ha már nincs meg a fájó érzelmi töltet. Jókat lehet nosztalgiázni rajta, a szép időkkel. Ja és ne aggódj, lesz majd más akivel ugyanezeket megéled, jó esetben a negatív tulajdonságai nélkül.

márc. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!