Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve voltunk együtt, és már harmadjára szakított velem. (Igen, kétszer újra kezdtük). Saját tragédiam, az az, hogy még mindenezek után is szeretem.

Nap mint nap látom, hiszen egy osztályba járunk még egy évig ugyanabba az iskolába járunk. Mi tévō tudok lenni, hogy “kiszeressek belōle” és túl tudjak lépni a fájdalmon?

UI.; a “legyél barátaiddal” tanács nem vált be, hiszen egy fontosabb barátom van csak

18/F



2019. júl. 21. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel, hogy ez az élet velejárója, ezen mindenki átesik. Így tanulsz meg élni, így tanulod meg kezelni a kapcsolatokat, embereket, akikkel majd az élet összehoz. Most még fáj, de el fog múlni, ez semmiség ahhoz képest, amit még át fogsz élni. Adj időt magadnak, de tudnod kell felkelni a földről. Kezdj el ismerkedni, az sokat segít ilyenkor.
2019. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem most picit összpontosíts magadra. Próbáld meg őt figyelmen kívül hagyni, idővel úgy is le fognak csillapodni az érzelmek. Mint lány fejjel, szerintem az nem kapcsolat amiben már többszöri szakítás volt (tapasztalat), és mivel ő szakított veled próbálj meg nyitni mások felé:D

Élő példa: az én osztályomban egy csaj 3 sráccal is összejött, gondolhatod neki milyen érzés lehet bejárni nap mint nap a suliba xd

18/L

2019. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!