Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem enged közel magához, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem enged közel magához, de miért?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogy távolság tartó (főleg mostanában, 2-3 napja)

2 hete, hogy írunk (minden nap, néha én, néha ő). Oké még az 1 nap rendben, de 2. Tegnap pl este írtam már én neki és azt mondta megy filmet nézni, de mondta, hogy utána vissza ír-> erre vártam éjszaka 2 ig. Természetessen nem állunk közel annyira, nem is ismerjük egymást nagyon, de az elmúlt két hétben úgy viselkedet, mint ha tetszenék neki. Ennyire elege lett hirtelen belőlem?😂

Tegnaptól máig sem kaptam semmilyen üzit (nem kell bocsánatot sem kérni csak legalább szólhatna, hogy pl elaludt vagy nemakaródzott már neki...)

Oké, hogy valaki visszahúzzódó, de ennyire csak tellik már.

Úgy érzem valami történt. Túl sok lehettem neki szerintem.

Alapból ő nyugodt személység azt vettem észre (amit szeretek is) és lehet, hogy az én őrült személységem sok lett neki.


ápr. 7. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen mennyire ismered őt?
ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát egy középsuliba járunk, szünetekben mindig látom

köszönünk is egymásnak, de volt egy ölelés és azóta irkáltunk úgy mindennap. (karácsony óta tudja, hogy szerelmes vagyok bele és akor azt mondta nem akar kapcsolatot, de most, mint ha meggondolta volna magát)

ápr. 7. 23:00
 3/10 A kérdező kommentje:
azt ki hagytam, hogy még nem beszéltünk élőben. Csak az ölelés kor az éretségihez sok sikert kívántam és ő is.
ápr. 7. 23:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te bolond vagy?
ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kicsit, de miért?😂
ápr. 8. 00:14
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

“mondta, hogy utána vissza ír-> erre vártam éjszaka 2 ig.”


Jóságos Isten!


Neked tanulás, művelődés, sport , családi élet, társasági élet helyett abból áll az életed, hogy 24 órában a telefonodat lesed, hogy mikor írnak, mikor nem?


Ez kőkemény nagy baj ám!


A másik viszont, úgy tűnik, egy fokkal normálisabb igényű. Unja az üres fecsegést, inkább filmet néz.

ápr. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez kb. 13 éves szint. Nőj fel.
ápr. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
"Úgy érzem valami történt. Túl sok lehettem neki szerintem." - Szerintem érdemes lenne megkérdezni tőle. Akàr chaten, akár élőben.
ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

6 os vállaszolónak: Este írtam rá 9 kor kb. És suliba járok csak ép most gyakorlatunk van.

DE AMÚGY IGEN be tudom osztani az időmet, hogy este rá mennyek az instára és szétnézzek (kedvesen és egyszerűen fogalmazva).

Üres fecsegés lehet, de nem mindég, ugyan is azt csak én és ő tudjuk vagy tévednék? Ami

a fecsegést illeti azt vettem észre, higy szereti (de ki tudja, meg kellene kérdeznem)

ápr. 8. 21:21
 10/10 A kérdező kommentje:
8 as vállaszolónak: Igen meg kellene. Köszi ez sokat segített.
ápr. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!