Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ért màr titeket olyan csalódás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ért màr titeket olyan csalódás, hogy csak a külsőbe voltál szerelmes? És régóta vagytál már rá és mikor összejöttök kiderül hogy ő a legunalmasabb ember

Figyelt kérdés

Velem az volt mar regota vagytam egy sracra aztan mikor megismertem randiztunk aztan nem nagyon tudtunk mirol beszelni egymassal, de en ennek ellenere is eroltettem a dolgot..aztan o ez miatt otthagyott mert igazabol belsoleg nem nem illetunk ossze

Nekem elegge nehezen ment megis az elengedes mikor semmi kapocs nem volt koztunk



ápr. 7. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes nem, de olyan srác volt, aki nagyon tetszett. Szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, és hát eléggé odavoltam attól, hogy ő jött oda hozzám, mert iszonyú jól nézett ki. Randiztunk is párszor, és rendes, értelmes fiúnak tűnt, de szegénynek egyáltalán semmi humora nem volt, úgyhogy nem igazán passzoltunk egymáshoz. Akkor sajnáltam a dolgot, mert tényleg nagyon jó pali, de barátságban váltunk és és aztán mindketten találtunk olyat akivel jobban összeillettünk :)
ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez elég gyakori sajnos, mivel először általában a külső tetszik meg, aztán kezded csak megismerni a személyiségét. Fordítva nem szokott működni. Ez van. Le kell vonni a tanulságot és tovább lépni. Majd lesz olyan, akivel mindkettő passzol. :)
ápr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez manapság gyakori, hiszen a tini korosztály sok képviselője képes kizárólag kinézet alapján választani.
ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyesmi. Bár nem az derült ki, hogy unalmas, hanem, hogy nagyon buta, és ciki a viselkedése, beszéde.
ápr. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!