Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém? De elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém? De elég gyanus nekem,hogy meleg...

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nem tudom,hogy még él ez a gyakori kérdéses dolog.Fel is tenném a kérdésemet,es mielött feltenném kérek szépen mindenkit,hogy kultúrált megjegyzést kapjak.Köszönöm.


Van egy fiú akivel jóba lettem.Úgy kezdőtött az egész,hogy egymásnak köszöntünk aztán újra,de mosolyogva,ha meglássuk egymást kényszeresen kell köszönni,egynap akár többször is.Ugyan abban a baráti körben vagyunk.Szóval mindig látom,és ő is engem....Emellet már elkérte a snapchetem is,szóval mimden közösségi platformi fiókomat.Nagyon kedves...


Visszont nagyon gyanus számomra....Ő szokott bl-t nézni és olvasni.(aki nem tudná,a bl= boy love,miszerint 2 fiúból álló embernek a párkapcsolatáról szól)

Én is szoktam és erről tök jókat elnevetgélünk.Sokszor mondtam neki,hogy nekem elmondhatja akár mi van,én mem itélem el.Ő erősen esküszik,hogy nem meleg.Ezért gyanus.....


Szoktunk a baráti körrel hivásozni,és sorjában potyognak ki az emberek éjszaka,mert mennek aludni...a végén mi maradunk és tovább dumcsizunk...Nem menekül el előllem...Nem tudom eldönteni,hogy baráti gesztusból teszi ezeket a dolgokat,vagy többet akar?


Hozzá tenném,hogy nagyon érdekli,hogy ki a kiszemeltem.

Egyes órákon,mikor egymás mellet ülünk,viccelődünk...Emlékszem,

találtunk egy kis műanyag drótot,és azzal csapkodott,de gyengéden...Nem tudom eldönteni,szóval a segítségeteket kérem.


ápr. 3. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Van rá lehetőség, hogy biszexuális, én csak fél homokosoknak hívom őket.

Amúgy a fiatalokat mindig érdekli hogy ki kivel van együtt vagy valami alakulóban van-e.

Hogy érdeklődik irántad az biztos mert kíváncsi, valamit neked is lépned kéne!

ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Lehet biszexuális, vagy nagyon bír téged.

Melegek nagyrésze lányokkal szoktak barátkozni...

ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem következtetnék többre. Persze ezek a dolgok is jelenthetnek valamit, de sokkal inkább az utalna tetszésre, ha szemezne veled, flörtölne, megérintene sokszor és hasonlók.

Arról nem beszélt, hogy neki van-e kiszemeltje?

ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"kérek szépen mindenkit,hogy kultúrált megjegyzést kapjak." - Ha ezt nem írod ki, a trollkodásra hajlamos embereknek talán eszébe se jut, hogy gonoszságot írjakak. Így meg még tudják is, hogy a troll válaszok kiborítanak...
ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdekled őt az biztos!

Legalábbis én biztos nem maradnék csak úgy kettesben videóchatelni senkivel aki semleges ha már az összes többi elment a dolgára

És lehet az is egy jel hogy keresi a társaságod mindig…

Lehet hogy biszex mint az emberek egy része de az is lehet hogy csak érdekelte ezzel kapcsolatban valami aztán kész

Szerintem figyeld a következő lépéseit és igen, a lánynak is ér kezdeményezni a XXI.században ám!!!

Ami pedig a fiatalokat illeti… azért faggatják folyton a haverok, ismerősök egymást erről a párkapcsolati dologról hogy van e neki vagy esetleg alakul e valakivel mert irigyek egymásra ha esetleg a másiknak van valakije és az a menő náluk hogyha az egyiknek van párja akkor a másiknak is legyen és így tovább

De arra nem jönnek rá hogy egyáltalán nem jó csak azért lenni valakivel mert hogy jaj hát a többinek is van akkor én miért lógjak ki a sorból és hasonló dolgok

ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!