Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok mit gondolnak az...

Tanárok mit gondolnak az olyan lányról aki ki pakolja a mellét mindig az iskolában? Állandóan csinosan öltözik.

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

A kihívó és a csinos nem ugyanazt jelenti és a kettő simán működhet egymás nélkül. Szóval csak mert kipakolja a mellét, nem lesz csinos és egy csinos ember se feltétlenül mutogatja magát.


Ha kihívó és csinos nem látok vele különösebb bajt, legfeljebb belül forgatom a szemem, de ha simán prosztó, akkor elég rossz véleménnyel lennék róla.

(Két évig voltam tanár külföldön.)

2021. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Férfiként nyilván örülök neki. Aki ennek az ellenkezőjét írja, az hazudik. Ha a saját lányom lenne ilyen, annak nem örülnék viszont.
2021. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ilyenkor hogyan bírják visszafogni a férfi tanárok hogy ne bámulják őket?
2021. aug. 24. 12:56
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
A "kipakolja a mellét" és a "csinos" nem ugyanaz a kategória, remélem, ez megvan...
2021. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Azt írod csinosan öltözik, ami egyértelműen pozitív jelző, tehát akkor nem közönséges. Irigy vagy? Hadd csinálja azt amit akar, nincs hozzá közöd.
2021. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Iskolás csitri. Ennyi idősen én és más társaim is azt hittük, hogy nagylányok vagyunk, és megtehetünk már dolgokat. Visszagondolva nagy baromság volt. Értelme se volt. Szerintem a suliban inkább másra figyeljen, ne a testi adottságait domborítsa ki.

32/N

2021. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

#3:

Úgy, hogy a normálisabb férfi tanárok tisztában vannak vele, hogy az állásukkal meg a bírósággal játszanának.

2021. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
A nagy bámulást kell csak mellőzni, megnézni pár pillanatra bárkit meg lehet, az még nem baj. (Menet közben meg nyomni kell egy virtuális Print Screen-t, aztán akkor még percekig megvan a látvány :) )
2021. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezért volt kötelező régen az iskolaköpeny, hogy az iskola ribijei is tanulók látszatát keltsék.
2021. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Aki ennek az ellenkezőjét írja, az hazudik"'



Én férfi vagyok és marhára nem vagyok rá kíváncsi. Na most mi lesz?

2021. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!