Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak/mondjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blugyblugy3 kérdése:

Mit csináljak/mondjak?

Figyelt kérdés
A barátommal kicsit több mint 5 hónapja vagyunk együtt. Előtte legjobb barátok voltunk, de ez most mindegy. Szóval nagyon szeretem őt, és tényleg nagyon szerelmes vagyok belé. Mindig írok meg mondok neki ilyen kis monológokat, hogy mennyire szeretem. De a legutóbbinál azt írta hogy fél attól, hogy csalódást fog okozni. Ez mit jelent? Hogy már nem szeret? Vagy hogy sosem szeretett annyira mint amennyire és őt? Kérlek normális és kedves válaszokat írjatok, mert most nagyon nem vagyok jól...

máj. 12. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj beszélni vele...ezer dologra érthette, így az lenne a legjobb, ha ő magyarázná meg.
máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Biztos túl sok vagy neki. A fiúk nem szeretik, ha ennyire rájuk másznak.Fogjál vissza magadból.
máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12 én szeretem:)
máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
79%
Azt jelenti,hogy szerinte túl sokat látsz bele, és csalódást fog okozni,amikor elmúlik a rózsaszín köd.
máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!!! :)) Megbeszéltük már a dolgokat, és minden rendben van, és bár kicsit furcsa volt utána, már minden visszaált a rendes kerékvágásba. Köszi még egyszer! :)
máj. 14. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!