Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kéne választani két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne választani két ember között, ha mindkettőt szereted?

Figyelt kérdés
Sokszor lehet találkozni azzal, hogy pl. egy lány egyszerre több fiút is szeret és a fiúk választásra kényszerítik. Véleményem szerint, ez iszonyat önző dolog, hiszen a fiúk lényegében teljesen birtokolni akarják a lányt, elvenni a szabadságát.

2021. máj. 31. 19:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem birtoklás szerintem meg a szabadságának az elvétele. Ha nem akar kapcsolatot a lány, csak porzóról porzóra repkedni az a szíve joga, úgy megmarad a szabadsága.
2021. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy egy lány szerethet több fiút is, de ez tőle is eléggé önző dolog szerintem, mert így mindkettőt "cérnaszálon lógatja" úgymond és nem hagyja egyiket sem tovább lépni.

Gondold el milyen lehet az ilyen "hármas kapcsolatokban" másodiknak lenni...csak mert nekem mondhat bárki bármit, az ilyen kapcsolatokban lesz helyzet amikor az egyik, és lesz alkalom amikor a másik férfi fogja magát másodiknak érezni és ez nagyon szar érzés, ha mind a kettő komoly érzéseket táplál a lány iránt.

És vannak alkalmak, amikor két szék közé, a padlóra esnek az ilyen esetekbe belekerülő alanyok és a pasik tovább fognak állni.

Elvégre minek harcolnának egy olyan lányért, aki nem őt választja?

2021. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatok többsége monogán (1-1). Semmi baj nincs a nyitott kapcsolattal, DE ezt illik közölni az összes féllel. Amennyiben így is bele mennek, hogy tudnak egymásról semmi baj nincs, egészségetekre.

Nekem személy szerint meg se fordult a fejemben, hogy a párom "elveszi a szabadságom". Pont annyira korlátoz le, amennyire engedem. De azzal is tisztában vagyok, hogy a szakításhoz bármikor jogom van.

2021. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, épp ezaz, hogy nem akar repkedni, mert szereti őket, és nem fogja elhagyni.
2021. máj. 31. 20:19
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok, hát én ha a 2 pasi helyébe lennék biztos, hogy otthagynálak, aztán szórakozd ki magad mással. Ez nem szerelem, inkább te akarod birtokolni őket.
2021. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, nem önző a lány részéről egyáltalán, mert egyiket sem lógatja cérnaszálon, ugyanolyan szabadnak akarja hagyni őket, mint ő magát.

Amúgy igen, magamról beszélek, szóval mostmár hagyon is ezt a lány, megnevezést, haha

2021. máj. 31. 20:23
 7/37 A kérdező kommentje:
5. éppen ellenkezőleg, meghagyom a szabadságukat
2021. máj. 31. 20:25
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ez nekem nem tűnik nagy kegynek. Jól magadba bolondítod mindkettőt, aztán majd lehet emiatt nem is ismerkednek, mert abban bíznak, hogy előbb utóbb valamelyiket választod, a másik meg hogy egy csaj, nézzen ki szinte akárhogy, kb minden ujjára talál valami kanos pasit 1 óra alatt, a pasik ugyan ezt nem mondhatják el, tehát míg a te lelkiismereted tiszta, mert hát ők is "szabadok" addig az esélyek marhára nem egyenlőek.

Továbbra is azt mondom, ez nem szerelem, te inkább 2 pincsit akarsz akik tepernek a jutifalatért, akiket lehet birtokolnod.

2021. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te mindkettöt szereted, de ök nem akarnak osztozni egy lányon!
2021. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
8. válaszoló, nem, én két olyan fiút akarok, aki ugyanazon a véleményen van ezzel a témával kapcsolatban, mint én. Ha választásra kényszerítene egy fiú, akkor hagynám elmenni természetesen, hiszen ha nem érti meg, hogy nem érezném szabadnak magam úgy, hogy csak ő van számomra, akkor nincs is miről beszélni.
2021. máj. 31. 20:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!