Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Mit tegyek? úgy kb.4x jártam már vele. Mindíg szivatott hogy szeret, de csak fogadásból jött össze velem. Ma például előtte mentem el a suliban, és végig nézett rajtam, mintha megtetszettem volna újra neki. lehetséges?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, hogy hogyan járhatnék vele újból!? :(Nagyon csajozós típus, de mégis miért? Az a baj, hogy egy osztálytársával szokott ölelkezni, de elmondása szerint csak poénból, meg fogdossa a lányokat is, ami nem tetszik! Ma például előtte mentem el a suliban, és végig nézett rajtam, mintha megtetszettem volna újra neki. lehetséges?
2012. jan. 25. 14:06
 1/6 Timi: ) ***** válasza:
Szia!Ez a fiú még nagyon éretlen egy kapcsolatra,keress mást.Ne haragudj,de így gondolom,csak a szíved törné össze!
2012. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jézusom hagyd a fenébe őt!!!!!
2012. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne akard mégegyszer megalázni magad.
2012. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Darkavid ***** válasza:
78%
Ahogy Timi mondja még éretlen...De ha te még mindezek után is újra szeretnéd vele kezdeni, azt kell mondjam te is az vagy.Hagyd már ott a fenébe.Egy tuskó,önző bunkó!
2012. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy embereknek mennyire nincs önérzetük és önbecsülésük... Értékeld már magad többre, mint hogy egy olyan srác után áhitozol aki a jelekből itélve semmibe vesz...

Gondolom 14-nél nem vagytok többek, majd felnőttök.


28/n

2012. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2012. jan. 26. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!