Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Következő lépés? (tovább lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Következő lépés? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok. A multkor 2 órát beszéltünk kettesben. Nagyon jól éreztük magunkat. Egy kicsit félénk vagyok, ezért féltem kezdeményezni, aztán végül meg akart csókolni. Én valami furcsa védelmi reakció hatására nem engedtem. Aztán másnap azt mondta nem érzi a "pluszt". Én ebbe beletörődtem, de ő egy pár nappal később azt mondta, hogy üljek oda hozzá. Hagyta, hogy simogassam meg minden. Szerintetek mit érez akkor irántam? Hogy reagáljam én ezt le?

2013. ápr. 8. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
B.szki, tetszel neki, legközelebb kezdeményezz te és akkor helyreáll minden. :D
2013. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz legközelebb, mert ha nem, megint az fogja mondani, hogy nem érzi a pluszt, a tüzet, a vonzódást kettőtök között!
2013. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most én olvasok rosszul, vagy te irsz rosszul?:DD Egy nő meg akart csókólni? vagy te akartad megcsókólni a nőt?:D
2013. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő akart engem. De mikor ugye mondta, hogy üljek mellé, akkor én akartam és akkor meg ő nem akarta
2013. ápr. 8. 21:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Rohand le:D
2013. ápr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz legközelebb, akkor is csak rád várt.
2013. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lerohannám én, csak az a probléma, hogy mindig a barátnőjével van akit utálok :S Hol lenne ideállis a "lerohanás"? :D
2013. ápr. 8. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívd el randira, oda gondolom nem hozza majd el a barátnőjét! :)
2013. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A nők többsége szereti, ha a pasi magabiztos, és mer kezdeményezni, úgyh hajrá ;) és inkább apránként! ha elsőnek nem is csókot, de puszit adj neki, az arcára. ha ez tetszett neki, jöhet a szájra puszi. ha ez is bejött, jöhet a csók :D sok sikert :)
2013. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!