Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, szerelmes vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, szerelmes vagyok! Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Kicsit talán viccesnek tűnhet a megfogalmazás, de valójában sajnos nem ez a helyzet.

Akkor kezdem az elején. Idén ősztől egy csoportba járok kémiából és bioszból egy lánnyal, aki egyébként évfolyamtársam is. Már az első hetekben szimpatikus volt számomra, mostanra meg már teljesen beleszerettem. Csak annyi a probléma, hogy bármennyire is szeretném, mégsem tudok neki ebből kimutatni szinte semmit, és emiatt egyre rosszabbul érzem magam... Azt tudni kell, hogy ez a lány nem egy olyan típus, hogy ha valaki akár csak rámosolyog, akkor aznap este már az ágyában fog kikötni. Szerencsére én sem vagyok ilyen ember, szóval pont összeillenénk. Viszont nagyon attól tartok, hogy ez nem kölcsönös, mert azt legalább már egy-két mosollyal jelezte volna, de szinte rám sem néz, gondolom nem is érez irántam semmit. Most akkor mégis hogyan közeledjek felé? Mert ha ennyire nem kíváncsi rám, akkor asszem hiába is erőlködnék, nem tudnám felkelteni az érdeklődését. Ezzel az egésszel viszont azért tisztában kell lennie, úgyhogy majd valamikor megírom neki a neten (facebookon legalább bejelölt ismerősnek, az is valami). Lehet hogy ezzel így nagy hülyeséget fogok elkövetni, de másképp egyszerűen képtelen lennék tudatni vele a dolgot...


17/F


2012. dec. 3. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ezt most nem értem...elmondtad nekünk, hogy mit fogsz csinálni...most ezzel mit kezdjünk? Jólvan kisfiam tedd azt... már boccs :D de tényleg benne volt a válasz a leirásban :\ "Ezzel az egésszel viszont azért tisztában kell lennie, úgyhogy majd valamikor megírom neki a neten" ;)
2012. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!