Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy lány akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy lány akit nagyon szeretek.13 éves vagyok. Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval ô belé még 5 en szerelmesek. És azt mondja hogy én be jövök neki csak nem akar a többieknek csalódást okozni. A többieket úgy fogja fel mint a barátokat. Csak ôk többet éreznek iránta. Szóval mit tegyek várjak hogy döntsön? Vagy sürgessem? Én a volt barátnômmel szakítottam miatta... Az elsôvel. Tehát, Mit tegyek? Várjak?

2014. aug. 27. 23:20
 1/5 anonim válasza:
100%
A tobbinek is ugyanazt mondja mint neked, pcsös :DD
2014. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
72%
Csak akkor szereted igazán, ha meg is dugod. A száját mindenki tudja jártatni...
2014. aug. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát most mér jó ez nektek? Normális válaszokat köszi.
2014. aug. 27. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Az elsőnek valószínűleg igaza van. Mi a biztosíték arra, hogy a csaj igazat mond? Na? Úgy van, a nagy büdös semmi! Szóval ne várj a kis ribizlire! Egy hónap, és egy másik lány után fogsz sóvárogni. :D
2014. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
13 éves lány vagyok és én biztosan összejönnék azzal aki tetszik és én is tetszem neki. Szóval, ha tényleg igazat mondott volna, akkor már rég járna veled. Az mondjuk lehet, hogy tényleg nem akar a többinek csalódást okozni. De ez ilyenkor szerintem nem lenne probléma, tehát valószínűleg hazudott. :(
2014. aug. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!