Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnem vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnem vissza?

Figyelt kérdés
Mult het hetvegen voltam utoljara egyutt azzal aki tetszik. Elotte folyton beszelgettunk meg felhivott, de azota semmi. Mar tobb mint egy eve talalkozgattunk es nem ertem mi ez a hirtelen valtas.. Esetleg valami tipp, hogy mit csinalhatnek, hogy ujra ugymond 'eszrevegyen'?!
2014. júl. 28. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha mondjuk írhatnál neki te is, felhívhatnád őt te is.
2014. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hogy szerezhetnéd vissza, ha nem is volt a tied? Az értelem..
2014. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

en is kerestem ot. es tokjol elvoltunk. de most n reagal semmire. sem uzenetek sem telefonhivasok...

arrol meg annyit, hogy igaz nem teljesen volt az enyem mivel nem kapcsolat szinten hanem csak szexkapcsolat, de nekem akkoris szuksegem van ra.. mert megkaphatnek 10et meg 100at de csak o kell most...

2014. júl. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!