Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akibe nagyon szerelmes vagyok. De ő nem szeret engem és ezt meg mondta nekem. Ez 1 fél éve volt és nem tudok nélküle élni. Szerintetek mit tegyek? Mert elfelejteni nem tudom. Hogy jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés
Soha nem is jártam ezzel a fiúval,de nagyon akarok!!! Nálam jobban senki sem fogja szeretni! Soha!!!És ezt már több ismerősöm is mondta!!

2014. jún. 29. 19:33
 1/4 Mr. Truth ***** válasza:
49%

Fél éve nem tudsz nélküle élni? akkor az elmult fél éved mi volt? lefagyasztottak a szüleid?

Na használj nagy szavakat mert a szerelem semmi más csak egy illuzió, egy rohadt nagy átverés :)

2014. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jézus krisztus :)

Ez kicsit már inkább vicces :)

2014. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig sok választásod nincs szerintem... Miért akarod ráerőltetni magad, ha egyszer kerek-perec megmondta, hogy nem kellesz neki? Egyébként sem tudsz szerelmes lenni belé, legfeljebb erősen vágyakozol utána. Szerelmes csak azután tudsz lenni, hogy összejöttetek szerintem.
2014. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiki555 ***** válasza:
Mr.Truth,ha a te kapcsolatod sza*ul végződött attól,lehet másé jobb lesz.Kedves kérdző,ha ráerőlteted,az nem szerelem.Ha nem szeret,akkor sajnálom,törődj bele.Nehéz lesz,de ha sokat pasizol,akkor sikerülni fog az elfelejtés.Ha te ezt eldöntöd magadban,akkor nem fogod elfelejteni,és akkor ennek nincs értelme,mert el b*sz*d vele majd az életed.
2014. jún. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!