Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beleszerettem egy olyan fiúba aki külsőleg nem tetszik.

Figyelt kérdés

Facebookon kb egy hónapja elkezdtem beszélgetni egy fiúval, akivel végül annyit beszéltem hogy beleszerettem...a belsőjébe(ő is belém).Tegnap találkoztunk először és hát...a képek nem adnak mindent vissza..nem mondom hogy csúnya vagy ilyesmi, csak másra számítottam..nem nagyon mernék vele mások előtt mutatkozni, és tudom hogy megis szólnának hogy ilyen fiúval álltam össze..szóval szerintetek mi legyen..hagyjam, vagy merjem felvállalni, esetleg járjunk titokba?de az meg milyen már

(olyan kommentek nem érdekelnek hogy lányoknak méghogy nem számít a külső, szerintem mindenkinek számít vmien szinten)



2013. máj. 11. 16:37
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd a fenébe!
2013. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Ha tényleg beleszerettél volna, ez nem érdekelne, hogy mások mit szólnak a külsejéhez. A fiú érdekében hagyd békén.
2013. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretnéd, nem érdekelne hogyan néz ki.
2013. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Te most másoknak akarsz megfelelni, vagy saját magadnak?
2013. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
nem szerettél bele ha ilyeneket mondasz
2013. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Az előttem szólók mindent elmondtak.
2013. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%

Szegény srác érdekében ne gyere össze vele,ha így gondolkodsz.

Miért érdekel, hogy mit mond más?

2013. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%

szégyelhetnéd magad.....

felszínes vagy! semmivel se vagy jobb az átlagnál

2013. máj. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd a fenébe, az a srác jobbat érdemel és ezt nőként írom. Ha valakibe szerelmes az ember, azt mindenki előtt kiakarja mutatni. Te nem vagy szerelmes. Ellenben mocskosul felszínes és éretlen.
2013. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Nem vagyok jobb az átlagnál!

És mit mondjak neki ..nem lehet köztünk semmi mert nem akarom h kirohogjenek..az egyikőnknek se lenne kellemes érzés..nem szeretném megbántani :( :S

2013. máj. 11. 16:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!