Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 évesen szerelmes? Na ne.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen szerelmes? Na ne.

Figyelt kérdés
Eddig sosem voltam szerelmes és nem is szeretnék sokáig az lenni, de ezt sajnos nem én döntöm el. A fiú, aki tetszik nekem egy osztályba jár velem már három éve, de csak fél éve tetszik nekem. Sosem jön szerintem össze vele a dolog, mert nálam jobbat érdemelne, de amikor meglátom, akaratom ellenére elmosolyodok, mikor a szemembe néz, elkezdek könnyezni, mikor a hangját hallom valahonnan, gyors odakapom a fejem. De ez nem mehet így, mert lelkileg is összetörök, rontom az átlagom, viszont egy gyáva nyúl vagyok, mert nem merem elmondani neki. A barátnőim biztatnak, hogy nagyon is összeillünk. Szerintetek hogy "szeressek ki" belőle. 13/L

2014. dec. 20. 14:28
 1/10 RRR ***** válasza:
100%

miért akarsz kiszeretni belőle??

marhaság,pláne ha neki is tetszel

2014. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
89%
majd felnősz
2014. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz belőle kiszeretni? Lehet, hogy neki is tetszel, és akkor boldogok lehetnétek...


19/L

2014. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

"sosem jön szerintem össze vele a dolog, mert nálam jobbat érdemelne" -- ezt honnan veszed? Legyen egy kis önbizalmad..Majd Ő eldönti hogy kit érdemel.. :)


Másrészt igen is,de mond el neki..Ne halogasd...Kitudja ha nem Te akkor más megteszi,összejönnek,és azt nagyon bánni fogod,hogy nem mondtad el neki..Főleg akkor ha Ő neki is bejössz..

2014. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is pont ugyan ez volt 13 éves koromban, csak Vele nagyon ritkán találkoztam, mert kollégista. Én is féltem bevallani az érzéseim, de aztán mégis megtettem... És összejöttünk... Mondjuk az én esetemben a fiú 14 éves volt.
2014. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én is 13 évesen lettem szerelmes.
2014. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyanokat ne mondj hogy: sosem jön össze, jobbat érdemel....blablabla...

Miért akarsz kiszeretni belőle????

Simán lehetsz 13 évesen is szerelmes miért ne? Az hogy romlik az átlagod valószínűleg nem függ össze a fiúval. És miért törsz össze? Simán lehet hogy te is tetszel neki. De semmi képp ne mondd el neki ameddig erről meg nem bizonyosodsz. Szerintem először csak legyél vele jóban és utána ismerd meg egy kicsit jobban. Majd utána eldöntöd hogy tetszik-e még vagy elmondod-e neki.

2014. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ÉN tetszem neki? Ez egy kicsit beütött :D szerintem haverként tetszem neki. Ő mindig is a sportos csajok után loholt (mint ahogy az utolsó napokban láttam). Alig tudtam a szemébe nézni a téli szünet előtt. Azért se vallok neki, mert azzal meg a barátságunk menne tönkre. Lehet, hogy van barátnője...még ezt sem tudom. Sőt azt sem tudom, hogy én mit akarok. Ha nem mondom el neki, akkor ugyanúgy tépni fogom a hajam, hogy "mi lett volna ha...". Viszont ha elmondom neki, akkor: 1. kiröhög 2. a haverjai röhögnek ki (ami 100 százalék) 3. (ami 0 százalék) ő is rábólint 4. csak ott állok, mint egy hülye előtte, ő pedig gondolkodik. Ja, és még egy fontos....nekem sosem volt önbizalmam :'D vagy már az évek során elment, mert felelésnél is mindig sírni van kedvem :"D
2015. jan. 3. 14:26
 9/10 anonim válasza:
Pontosan ugyanebben a helyzetbe vagyok,az önbizalmam elhagyott,nekem is tetszik egy osztály társam a barátnőim és az egyik fiú barátom biztatott ,hogy mondjam elneki....annyi külömbség van,hogy mi 14 évesek leszünk,ő is meg én is....és én elmondtam neki,de semmit nem mondott..beteg vagyok szóval meg egy jó 1 hétig nem találkozok vele,de a barátaim azt mondták,hogy majd valahogy rákérdeznek....majd elmondom mit válaszolt,és utána elmondom,hogy szerintem mit tegyél.. Oké? :-)
2015. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben :) Nálam még az a probléma, hogy már vettem magamon bátorságot, de sosincs egyedül...mármint mindig a haverjaival van, vagy a nővérével beszélget...és elég ciki lenne elhívni, suli után pedig rohan a buszhoz, így nagyon semmit nem tudok neki elmondani. És egyáltalán mit mondjak neki? Szia ... vagyok, 13 éves, szingli. "Teccel", járunk? Mert egyszerűen, ha vele beszélek, mindig elröppennek a gondolataim.
2015. jan. 9. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!