Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy srác, én...

Nagyon tetszik egy srác, én is neki, de nem szingli. Megértjük egymást, jókat beszélgetünk, mindenről. (szexről is, mondjuk elég sokat) Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Barátságként próbálom kezelni, de egyre nehezebben megy...Mit lehet tenni?

2014. márc. 29. 20:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Ne beszélj akkor vele.

Van barátnője, akkor hagyd békén.

2014. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Mr. Truth ***** válasza:
Hivd fel és szexeljetek... Aztán kiderül.
2014. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem én keresem. nem én kezdeményezek. Csak dumálunk. Mondhatni barátság, csak ahogy viselkedik, meg amiket mond...
2014. márc. 29. 20:44
 4/25 anonim ***** válasza:
A ne beszélj vele részből mit nem lehet érteni?
2014. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mit lehet tenni? Mondjuk gondolj bele abba, hogy mennyire egy gerinctelen féreg, ha a párkapcsolatában így viselkedik a párja háta mögött. Erre vágysz te is? Összejöttök, aztán majd ugyanilyen lesz veled, a hátad mögött kacérkodik másokkal, elcsábít más lányokat. Egészségedre.
2014. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Miért ne beszélnék? Ez nem megoldás, mármint, hogy megszakítom vele a kapcsolatot, hisz barát. Sok minden megbeszélünk...
2014. márc. 29. 20:48
 7/25 anonim válasza:
Te tényleg idióta lehetsz kérdező...szexeljetek nyugodtan gyere össze vele és Te is egy gerinctelen féreg leszel meg a fiú barátod is mert ugyan úgy ki*asztok mind a ketten a lánnyal
2014. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nincs szándékomban szexuális kapcsolatot létesíteni olyannal, akivel nem vagyok kapcsolatban. Igen, tetszünk egymásnak, de nem hinném, hogy az lenne a megoldás, hogy nem beszélek többet vele. Sőt, elég gyerekes megoldás lenne... Aki ilyen ésszel van felruházva, mint te, az az idióta.
2014. márc. 29. 21:28
 9/25 anonim ***** válasza:
Igazad van, végülis az a jó megoldás, hogyha kéretjük magunkat egy olyasvalakinek, akinek barátnője van, és csak megakar b*szni.
2014. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem kéretem magam. Sosem szoktam. Nem kell magadból kiindulni. Épphogy állandóan hárítok...csak egyre nehezebb. Furcsa értékrended van, hallod-e. Azért mert tetszem egy haveromnak/barátnak örökre szakítsam meg vele a kapcsolatot. Kib*szott logikád van, mondhatom. Nem a 19. században élünk. Minden pasi megnéz, fantáziál más lányokról, a pasik ilyenek. Aki tagadja, magának hazudik, vagy fél beismerni.
2014. márc. 30. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!