Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Több srácnál is zavarba jövök...

Több srácnál is zavarba jövök ha személyesen beszélgetünk. Hogyan tudnék ezen javítani?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyon bejön egy fiú, neten rengeteget beszélünk, és kb heti 1-2 alkalommal látjuk egymást. Múltkor, amikor találkoztunk megemlítette, hogy nagyon csöndes vagyok és mintha zavarba lennék. Akkor rá tudtam fogni a fáradtságra, de következő alkalommal már nem hitt nekem. Tényleg nagyon zavarban vagyok a fiúk társaságában, folyton igazgatom a ruhám és a hajam, keveset beszélek, nincs semmire se frappáns válaszom. Viszont amikor chatelünk, teljesen felszabadult vagyok, sokat viccelődünk stb stb... Miért van ez? És hogyan tudnék javítani ezen, hogy személyesen közvetlenebb legyek? Köszi előre is a válaszokat. :)

2013. dec. 4. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

sehogy... beszélgess sokat, előbb-utóbb javulni fog :)

én is ilyen vagyok, csak nekem rosszabb: el is pirulok elég látványosan :/ ez kb. 3-4 éve, és naggyon lassan, de javulgat :)

szerintem nem lehet tenni ez ellen semmit :/

L

2013. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon aranyos.. :D


Egyszerű: elmondod neki mindezt cseten (vagy amennyit jónak látsz), hogy ez a bajod, és bocs, és a segítségét kéred. Szerintem még annál is jobban megtetszel neki, és így mivel kiterítetted a lapjaid (ha azt nem is, hogy ő nagyon bejön, nyilván sejti azt magától is), már sokkal könnyebb lesz a személyes beszélgetés. :)

2013. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat. Meg vagyon feszült vagyok, és mindig eszembe jut, hogy "Húú, nyugi, lazíts, mintha a haverod lenne..." :D Van amikor nem figyelek szegény srácra, mert ezt mantrázom magamban. :D
2013. dec. 4. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyon durván zavarban voltam , annyira , hogy rá sem mertem nézni a fiúkra amikor beszélgettem velük . Aztán rájöttem , hogy ez nem olyan jó , mert azt hiszik , hogy nem érdekelnek. Mostanában már tartom a szemkontaktust és poénosan elmondom , hogy kicsit zavarban vagyok , általában pozitívan reagálnak , aranyosnak tartják . Csak mosolyogj és semmi baj nem lesz .
2013. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, próbálkozom :))
2013. dec. 20. 12:01
 6/6 Emberek ***** válasza:
Igy igaz minel tobbet teszed ki magadat ilyen helyzetnek, annal jobban megszokod, es tudod majd kezelni, ezzel együtt csak az idő, es a türelem segit
2013. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!