Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek?

Figyelt kérdés
A múlt héten kerestek meg egy profi munkalehetőséggel Pesten, sorozatfőszerepről lenne szó. Az a gond, hogy lassan 1 éve párkapcsolatban élek, nagyon szeretem a barátnőm. Pécsiek vagyunk és nem tudom mit kéne tennem. Nem mondtam még el barátnőmnek. 20 éves fiú vagyok és a sorozat az az Éjjel Nappal Budapest lenne, ott meg ugye köztudott mik mennek. Nem szeretném, hogy féltékennyé tegyem emiatt. De ha fel kell költözzek, az nagyon rossz lenne neki is és nekem is, hiszen eddig mindig együtt voltunk. Szóval most vagy Ő vagy a karrierépítés. Ti mit tennétek?!

2014. szept. 9. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha valami éjjel-nappal budapest szintű rettenet, el ne vállald...
2014. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Karrierépítés ez mekkora poén.
2014. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%

háá hogy eltaláltam, pedig nem olvastam végig a kérdést :D

Ha egy kicsit is normális vagy, el ne vállald. Bár ha olyan vagy, aki még az anyját is megb*ssza a hírnévért, meg egy kis pénzért, menj csak.

2014. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tartod karrierépítésnek, akkor szerintem inkább tanulj tovább.
2014. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Karrier? Az Éjjel nappal Budapestben?:D

Te néztél már belőle egy részt is? Undorító, sugárzik az igénytelenség, te ezt meg elvállalnád? Sok eszed lehet neked is.

Normális ember semmi pénzért nem vállalná azt el.

2014. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Akkor fogalmazzunk úgy, lehetőség, ajánlat :)
2014. szept. 9. 17:26
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mellékszereplő lennél max 3 részre. Nem a főszerepet kapnád.:D
2014. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A az éjjel nappal Budapest nem egyenlő a karrierépítéssel. Jó tanácsként mondom, hogy inkább ne ismerjen senki minthogy abból a szutyok műsorból legyél híres. És abban igazad van hogy vagy ő vagy a műsor, mert pl ha a barátom ilyennel állna elő én biztos szakítanék vele. Ez kb olyan lenne mintha azt kérdezné hogy : "Megcsalhatlak?"
2014. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
17:27 -essel értek egyet teljes mértékben, mivel ha nem is nézi mindenki, tudja mi megy ott.
2014. szept. 9. 17:28
 10/18 Beniy ***** válasza:
Meg merem kockáztatni, hogy ez lenne életed legrosszabb döntése. :) Azzal a szennyel csak annyit érsz el, hogy hülyét csinálsz magadból egy egész ország előtt, ami miatt valószínűleg később nem is vesznek fel sok helyre, ha ez a rettenet végre megszűnik. :) Plusz a kedves barátnőd nagy eséllyel elhagyna emiatt. Sokkal jobb karriered lehet, ha nem mész bele ilyen marhaságba, hanem esetleg a barátnőddel együtt belefogtok valamibe. ;) Manapság nagyon fontos, hogy az embernek milyenek a kapcsolatai. :)
2014. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!