Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mennyivel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyivel fiatalabb lánnyal járnátok? Mekkora korkülönbséget fogad el a társadalom? Mekkora korkülönbségre mondják, hogy "nem normális/egészséges"? Kort és nemet írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Eddig 3 barátom volt, a legfiatalabb is 8 évvel idősebb nálam. A szüleim nem fogadták ezt el, tulajdonképpen ez volt az elsődleges oka, hogy ezek a kapcsolatok véget értek. A családom, a barátaim és a környezetemben élők szerint ez nem normális, sokan mondták, hogy menjek pszichológushoz és kezeltessem ki az apakomplexusomat. Nem értem, miért baj, ha egy érett, felnőtt férfival jobban érzem magam, mint egy 20-25 éves "gyerekkel"? Egyszerűen vonzóbbnak tartok egy harminc körüli férfit, ráadásul tapasztaltabbak és intelligensebbek. Nekem olyan társra van szükségem, aki vigyáz rám és tanulhatok tőle. Ez tényleg ennyire abnormális lenne?
2013. júl. 21. 15:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, hogy te szereted az érettebb férfiakat, nem is lenne baj ha fordítva is működne, de egy érett férfi vajon mit akar egy kislánytól...
2013. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A felfogásodat nem kommentálom inkább :) Nálam perpillanat a maximum 5 év különbség fér bele, de annál már ritkább a normális felfogású csaj de nem lehetetlen :) 23/F
2013. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
igen, mert te a pénzszagra utazol.... ki mondta h 22-25 évesen nem érettek és gyerekek? :D ha egy 25 éves gyerek fiu akkor te még meg sem születtél...
2013. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Én 28 éves vagyok és minimum 23 legyen a lány.

aztán ez 25 felett megint változhat.

Mások az értékrendek az élethez való hozzáállás attól aki még tanul vagy szülők tartják el illetve felelőssége még nem igen volt semmire.

2013. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
23 vagyok, talán 16 lenne az alsó korhatár. Hogy a társadalom mit fogad el arra magasról teszek. Hogy miért? Mert én ismerkedek, avagy járok is az illetővel, nem a társadalom és nem ők fogják tudni, hogy nekem és adott lánynak milyenek az igényeink.
2013. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

A "Társadalom" mindenbe beleköt, amibe csak lehet.

Én speciel hamvas 18 évesként kifogtam néhány olyan harmincast, akiknek alig állt fel, vagy félig keményedett, plötty maradt, az előjátékot órákig húzták nyúzták, kiszáradt a csöcsöm addig nyalogatták, jobban élveztem volna ha intenzív 15-20 percet törődnek a kezdettel, minthogy ott kínoznak. arra fogták persze hogy "ők tudják mi kell a nőnek" és szuperek, mert sokáig bírják. Lehet hogy pár perccel tovább bírták... de a bemelegítés is hosszabb volt, nem jött be.

Ezzel szemben, mikor a 20 évessel voltam isteni feszes test, betonkemény nemiszerv... hát nem összehasonlítható.

Én most engem is kinézhet a társadalom, amiért 23 évesen most egy 20 éves pasi kell és elküldöm a 35 éves kiéltet.

Nem kell károgó emberekkel foglalkozni akik beleszólnak mindenbe, de nem tudják mit miért teszel.

2013. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
28 vagyok és kb. 20 az alsó határom.
2013. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Kedves első, mint már mondtam, volt 3 idősebb barátom, valószínűleg akkor akartak is tőlem valamit.

Kedves harmadik, legyél szíves megkímélni a rágalmaktól, egyáltalán nem vagyok anyagias. A gyerekek szót pedig idéző jelbe tettem. Egy szóval sem állítottam hogy egy 22 éves nem lehet érett, de egy idősebb nyilván több élettapasztalattal rendelkezik. Nehogy bárki is félre értsen, én nem ítélkezek senki felett, és egyáltalán nem vagyok elfogult. Tudom, hogy a szerelem nem kor kérdése, de nekem eddig így alakult. Nem zárom ki hogy beleszeretek egy fiatalabb férfiba. Attól még külsőre jobban tetszenek a harmincasok.

2013. júl. 21. 15:12
 9/27 anonim ***** válasza:
Szerintem furcsa, elvégre egy harmincas pasi általában már házas, gyerekei vannak, stb, egy 19 éves meg most kezdi az életét, sőt, még azt se, ha fősulira mész, még évekig a szüleid tartanak el, stb... A lényeg, hogy furcsának tűnik már csak az eltérő korosztály eltérő igényei miatt is. Arról nem is beszélve, hogy megvan a véleményem az olyan férfiakról, akik "kislányokkal" kezdenek... pl egy barátnőm apja most 46 éves, és 22 éves csajjal játszogatott, aki fiatalabb, mint mi. Azért ez baromi szar érzés lehet...
2013. júl. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Azért, mert irigyek! Nem az ő életük és ne szóljanak bele, nem? Nincs semmi bajod kérdező. Te egy normális nő vagy.
2013. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!