Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8. os vagyok az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdező5479 kérdése:

8. os vagyok az normális ha mostanság fiatalabb lányok tetszenek? A többi lent

Figyelt kérdés
A 8.-os lányok nem jönnek be mert mind "elkislányosodik" ezért 6. vagy 7.-es lányok jönnek csak be az baj? :S
2013. márc. 3. 20:01
 1/9 A kérdező kommentje:
de a mai 8.os lányokkal egyszerüen nem lehet ismerkedni teljesen más világban élnek
2013. márc. 3. 20:08
 2/9 anonim ***** válasza:
ez igaz
2013. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
na végre kösz a megértést :D
2013. márc. 3. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bajotok van :)

Most miért ne "szerethetne" egy 12 éves egy 14 évest.

Amúgy is azt hiszik a mostani 14 éves lányok, hogy menő 16+os fiúkkal járni :)

2013. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen nekem is ez a bajom egy 12-13 éves lány normális tud lenni amugy sem dugni akarom csak mert szimpatikusabbak mint a mai plázacicák. 8.ra meg mások lesznek sokan
2013. márc. 3. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
14/L 7.es vok szntem ez.teljesen normális!
2013. márc. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
serintem sincs akkor semmi.régi osztályomba volt olyan h. 12 éves lány és másik osztból 17éves srác.na az durva de egy év az semmi.
2013. márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem igazán nem baj. Sőt van amikor még jobb is. :)
2013. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, azt már én is észrevettem, hogy a 8.-os lányok valahogy.. khm... elszállnak, hisztiznek, nyávognak stb.

Szerintem az is baj, hogy mostanában már nem a kerben foglalkoznak pl az állataikkal, hanem a plázában keresnek maguknak "állatokat".

Remélem, én nem leszek ilyen jövőre!

13/L

2013. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!