Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nálam 1-2 évvel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nálam 1-2 évvel fiatalabb srác udvarol nekem, tudja hogy van barátom, de valami megfogott benne, normális ez?

Figyelt kérdés
A srác és köztem kb 1 év a korkülönbség és mivel évvesztes 2vel alattam jár. Elkezdte csapni a szelet. A barátnőm öccse és ő nagy barátok és a srác tud nagyon éretten viselkedni. Furának tartom, hogy ilyen bátor, mégis jól esik. Mióta beszélgetünk (nem fb-n, hanem személyesen) folyton azt hajtogatja, bárcsak idősebb lenne, avgy megvárnám őt, mert ilyen jó csaj kéne neki. Egyzser már kicsit soknak éreztem, és megmondtam hogy neki a hugom való, hisz ugyanolyan korúak, mire gondolkodás nélkül csak annyit kérdezett, hogy kiköpött másom-e. Szimpatikus de fiatalabb és van valakim... Neki nem gáz hogy egy idősebb lánnyal akar lenni?

2013. szept. 21. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Ez az egész helyzet "gáz". Most akkor Te kellesz neki, vagy mindegy, csak úgy nézzen ki, mint Te?


Egyébként ha szereted a barátod, egy harmadik be se férne közétek.

2013. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Fantasztikus.-.-

Tényleg ennyi eszed van?Én csak a barátodat sajnálom.

2013. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy szóval se mondtam, hogy a barátom ottagynám, vagy egyáltalán akarnám egy harmadikkal. Barátom amúgy is mindent tud, hogy hogy, s mint vagyok a fiatalabb sráccal sé ismer, tudja, hogy majd' egy év után egy "kaland" nem ér annyit... Nem kell sajnálni, őszinte vagyok vele. Csak érdkeelt mások véleménye a korkülönbségről. És a fiatal srácnak nem bárki kéne, hanem viccesen/kedvesen mondta...

A hasznos válaszokat köszönöm, előre is! :)

2013. szept. 21. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy fiatal srác nagyon örül,ha 1-2 évvel idősebb lánnyal járhat.
2013. szept. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? :D
2013. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak jólesett, hogy bókol és érdeklődik, ha együtt vagy a pároddal már pár éve és/vagy már nem úgy udvarol, nem érzed azt a "teperést". A kis csávó pedig komolytalan és pofátlan.
2013. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!