Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minden fiú ilyen gonosz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú ilyen gonosz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok az osztálytársam, de ő észre sem vesz, tudja mit érzek. Annyira rossz, hogy hozzám se szól nem is beszélünk. És nyolcadikosok vagyunk idén ballagunk én nagyon vele szeretnék és ezt mindenki tudja. És ma mondta az egyik barátnőmnek, hogy ő ugyan nem fog velem. Miért ilyen? Utolsónap lesz majd a ballagás miért nem tudja ezt megtenni?

2015. máj. 7. 16:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nem, én gonoszabb vagyok.
2015. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert ő nem akar tőled semmit?
2015. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

mit szeretnél vele nagyon?

ez nem gonoszság, ha neki nem jössz be akkor nem jössz be...majd rájössz. Nállad is lesz olyan fiú, akinek bejössz ,de Neked nem tetszik...akkor Te most egy gonosz lány leszel ?

2015. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak fiatalon. A korral megjavulunk. :D
2015. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
73%
Menj oda hozzá és csókold meg akkor biztos tudni fogja mit érzel.sok sikert :)
2015. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiú... de az a fiú nem minden fiú, igaz, te kicsit nagyon buta?
2015. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokkal kevésbé gonosz megoldás, mintha hitegetne, majd mikor szexre kerülne a sor, felvenné videóra, kitenné az Internetre és elküldené postán a szüleidnek. A fiú legalább őszinte veled. Fogadd el, hogy nem kellesz neki! Hát hihetetlen...
2015. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy nem szeret, de azért ballaghatnánk együtt.
2015. máj. 7. 16:46
 9/21 anonim ***** válasza:
Miért? Ha ő nem akar, miért kéne veled ballagnia? Nem is értem a problémád.
2015. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hogy utolsó nap lesz és igazán megtehetné, nem számít neki, hogy nekem ez mennyit jelentene?
2015. máj. 7. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!