Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Fiúk! Legfőkképpen ti, mit gondoltok ha egy fiú bánt egy (nála kisebb) lányt? Kort irjatok légyszi hogy tudjam hogy ti hogyan gondoljátok.

#fiú #lány #erő #gonosz #mérgesegér
2015. febr. 10. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizikálisan vagy verbálisan? És milyen korosztályról van szó?
2015. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Fizikailag? Undorító és szánalmas.
2015. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én belecsavarnám a betonba. 18/F
2015. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi. 24 F (második voltam)
2015. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elitelendo dolog, ha ferfi/fiu megut egy not/lanyt.
2015. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fizikailag gondoltam, köszönöm a kérdéseket !!:)
2015. febr. 10. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha veri a lányt, az mindenképpen korosztálytól függetlenül elítélendő, és azért keményen kell fellépni ellene. A verés soha nem megoldás, hogy "na most móresre tanítalak!", abból csak rosszat tanul el. Ha esetleg mindkettő gyerek, egy osztályba járnak, érdemes először elbeszélgetni az osztályfőnökkel és a szülőkkel, főleg a fiú részéről, hogy ne bántalmazza a másikat, a lánynak meg elmondani, hogy ne provokálja a srácot. Ha testvérek, akkor a fiúnak kiszabni valami büntetést, ami hatással is van rá, pl. szokásos gépmegvonás, vagy szobafogság.


Ha nem használ, és az osztálytársa bántja a lányt, kitartó, akkor pedig fel kell menni az igazgatóságig, és rosszabb esetben felkérni a szülőket arra, hogy vigyék át a gyereket egy másik iskolába.

2015. febr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészíteném: az egésznek alapfeltétele természetesen az, hogy a lány tényleg semmit nem tesz, nem szól be, nem kiabál, tényleg nem provokálja a fiút, tényleg a srác az, aki agresszív.


Esetleg meg lehetne próbálkozni növelni a mozgásszabadságát, keresni neki olyan sportokat, ahol levezetheti sűrűbben az indulatait, pl. foci, kosárlabda, akármi. Semmiképpen nem küzdősport, ami tovább bátorítja.

2015. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!