Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi a szitu? Minden...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a szitu? Minden rendbejön, vagy sose leszünk már olyanok mint voltunk?

Figyelt kérdés

Hosszan vitáztunk a barátnőmmel, napok hosszat, aztán nem is írtunk. Azthittem vége. De rámírt pár napja, azóta normális, csak kicsit visszafogottabb, mint volt. De újra olyan mint volt, csak nem olyan szókimondó, illetve, nem írja, hogy szeret.


Most mit tegyek? Ez már a jó út?



2015. máj. 11. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Vita tárgya: nem értettük meg egymást, nem hallgattuk meg egymást, másnak hittünk. Egyébként tisztáztuk.
2015. máj. 11. 16:18
 2/4 anonim válasza:
Ha nem vagy biztos benne akkor kérdezd meg. De amúgy ha tényleg olyan nagy vita volt köztetek akkor szerintem ne várd hogy egyről a kettőre minden normális legyen. Hagyj neki időt hogy megnyugodjon és túltegye magát a dolgon.
2015. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy nem tudja, már kérdeztem. De ahogy látom kezd minden helyre állni.


És kb. menyi idő egy ilyesfajta vita után, hogy helyre jöjjenek a dolgok?

2015. máj. 11. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Kis türelemmel talán még helyrehozható.
2015. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!