Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem voltunk egyutt, megis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltunk egyutt, megis olyan mintha szakitottunk volna. (? )

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel mar volt koztunk valami, de nem voltunk egyutt. Igazabol csak rovid infot szeretnek adni ..

Eddig akarhanyszor talalkoztunk az olelese olyan volt, mint aki soha sem akar elengedni. A mosolya pedig olyan volt, mint amikor csak miattam mosolyog. Amikor a szemembe nezett, ereztem a gondolatat..

.....beszelgettem mar a barataival is fbn, (mashogy nem tudunk, messze vannak) ok ugy csinaltak mint ha birnanak, vagy valami ilyesmi .., mindegy ez mellekes.

Szoval, ma megmondta nekem hogy nem kell neki senki...

Mondta hogy a baratai mondtak neki hogy olyan nekik mintha engem csak bolonditana. Errol megkerdezte a velemenyem, es mondtam hogy .. Igen, kicsit olyan..(nem lepett mikor tehette volna, felreertheto jeleket adott...pedig ugye nem voltunk egyutt) es utana azt mondta hogy nem o bolondit, hanem en magamat,

En ott helyben majdnem elsirtam magam.. Nagyon nehez volt ugy reagalni es mosolyogni hogy a szemeimm konnyesek ne legyenek...

A lenyeg, hogy ritkan tudtunk talalkozni, egy heten egyszer, de ezutan tobbet nem szeretnek vele.

Nekem igazabol olyan mintha szakitottunk volna, de mint irtam egyutt sem voltunk.. Nagyon rossz, egesz nap sirhatnekom van:( velemenyetek\tanacsotok?:) ..koszonom, kerlek kort es nemet irjatok:) 16\L (lehet hogy rossz kategoria, bocsanat)



2015. ápr. 30. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, kiscsaj, ismerős. Tanácsot, véleményt nem tudok adni. Az idő megoldja. Sírd ki magad szomorú zenéken, menj el sétálni, olvass, nézz filmet, tereld el a gondolataidat. A srác egy köcsög, nyilvánvalóan tudta, hogy te beleszerettél, látta rajtad, szóval tudatosan bolondított téged. Ne hibáztasd magad.
2015. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyenben én is voltam, de én fiú vagyok.

Nagyon jóba voltunk, sajnos mi is messze voltunk egymástól.

Sok dolgot megosztottunk a másikkal és tényleg sokat is beszéltünk.

Éreztem, hogy kedvel és érdeklődik irántam.

Találkoztunk is, de egy idő után valami megváltozott.

Olyan rideg lett és egyből jött az a sablon szöveg mint nálad, hogy "nem kell neki senki".

Nagyon rossz volt nekem, pedig mi sem jártunk.

Még a végén majdnem az jött ki, hogy én vagyok a hülye, mert többet akarnék.

Így utólag visszagondolva az a meglátásom, hogy a lány elég üres és nagyon pesszimista lélek volt.

Talán jobb is, hogy így történt.


Szerintem jobb, hogy ez még most jött elő és nem később.

A tanácsom meg az, hogy ne hagyd el magad és ismerkedj, maradj emberek között.

Én ezt a dolgot úgy fogtam fel az elején, hogy én voltam kevés, pedig nem.

Azóta egy másik lánnyal ismerkedem és alakulnak a dolgok.

Sokkal jobban megértem magam vele, mint az előző lánnyal, szóval még jól is jött, hogy nem jöttünk össze.


Egy szó mint száz, ne légy letörve és légy erős.

Hidd el, hogy jön majd valaki akinek te leszel a mindene.


20+/F

2015. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, koszonom szepen..:) ..igazabol probalom visszafogni magam, de most is sirva irok. Nem onsajnaltatasnak szanom ... Csak egyszeruen tudta..tudta nagyon jol hogy szeretem. Elmondtam neki, azota vagy 8x talalkoztunk ... Hitegetett, mint azelott. Es most mondja hogy nem kell neki senki?

Nem vagyok hulye, megertem. Tiszteletben tartom, es zaklatni sem fogom. Beken hagyom, leszallok rola. Csak nem ertem miert kellett idaig huzni:( ... Koszonom megegyszer! Sokat segit:")

2015. ápr. 30. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, mármint úgy csináltam, mint ez a fiú. Nem tudtam, hogy mit akartam és inkább visszaléptem, már nagyon megbántam..:(
2015. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:( ... Sajnalom ....
2015. ápr. 30. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Nagyon sajnálom, én is ugyanebben a helyzetben voltam :( Tényleg ennyi, amit tenni lehet, sírj sokat, és esetleg írd ki magadból a dolgokat (napló vagy versek sokat segítenek), beszéld át mondjuk tesóddal, barátaiddal az egészet, hogy mit érzel, az sokat segít :)
2015. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Annyira koszonom..:") :c
2015. ápr. 30. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok és nemrég velem is hasonló történt, bár utólag belegondolva látnom kellett volna hogy nem érez irántam olyan mélyen mint azt szerettem volna. Nem érzem azt hogy hitegetett volna, csak sokáig nem bírta eldönteni hogy mi legyen velünk, én meg próbáltam türelmesen időt adni, gondolva az majd meghozza a gyümölcsét, de végül úgy érezte hogy inkább nem...
2015. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóban vagyok,kétszer lefeküdtem vele,ő még azt se mondta hogy vége vagy mi van,és még így is olyan mintha szakításon mentem volna keresztül :) Sokat segít az is ha neten beszélgetsz,és lefoglalod magad,én is ezt csinálom,közben meg utálom a pasit magamban :)
2015. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnalom hogy veletek is megrortent .. Ti tuleltetek, igy nyilvan tul lehet, de jelenleg olyan szar, hogy birni nem lehet:( ..igazabol probalom csak ugy felfogni mintha tapasztalat szerzes lett volna az egesz, de nem annyira megy...az ejjelt vegigsirtam es az a baj hogy nehez:c

Koszonom megegyszer a valaszokat (johetnek meg), tenyleg segitettek .. Mindenkit felpontoztam:) a tanacsokat pedig megprobalomn megfogadni, csak az a baj, hogy barmit csinalok ra gondolok, akarhogy probalkozok..

2015. máj. 1. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!