Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyan hogy beleszerettem egy olyan fiúban akit még nem is láttam?

Figyelt kérdés

Egy játékban ismerkedtünk megm...ár az elején nagyon szimpatikus volt utána bejelöltem facebookon (nincs profilja) igazából csak belső tulajdonság alapjan ismerem de úgy érzem hogy szerelmes vagyok belé

lehetséges ez?

A válaszokat előre is köszi (aki hülyeséget akar írni az légyszi kiméljen meg)

14 lány



2015. máj. 13. 21:25
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
29%

Nem lehet...

Chaten nem lehet valaki olyanba beleszeretni akivel meg soha nemis talalkoztal. Lehet most nagyon 'tetszik' de eloben meg lehet egy ilyen nema vagy flegma lenne..neten mindenki mas mint eloben

Ha akarsz tole valamit talalkozz vele es gyorsan dontsd el hogy ezt erdemes e folytatni vagy nem de szerintem eleve nagyon gaz ez a neten ismerkedes..ezekbol sose lesznek nagy kapcsolatok, az igazit mindig akkor ismered meg amikor nem szamitasz ra (eloben)

2015. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem vak hanem teljesen hülye!
2015. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ezt a játékot Goodgame empirének hívják

és tudom hogy hogyan néz ki a srác mert elmondta

2015. máj. 13. 21:43
 14/22 anonim ***** válasza:

Elmondani bármit el lehet...

Plusz, elmondás alapján sem biztos, hogy pont úgy képzelted el, amilyen valójában, sőt!

2015. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Elmondta, hogy néz ki, lol.

Az semmit nem ér, vázolok neked egy embert, képzeld el, aztán nézd meg ki volt.

Szép kék szemek, elegáns öltözet, divatos haj, átlagos orr, fül, fiatalos, fess kinézet.

Na most nézd meg kit vázoltam:

[link]

2015. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy kiméljetek a bunkó kommentektől
2015. máj. 13. 21:51
 17/22 anonim válasza:
100%
Én ezzel vigyáznék a helyedben. Lehet, hogy egy 40éves cukrosbácsival írogatsz. Nincs facebook profilja... gyanús nagyon... Főleg ha gyakorlott a korodbeli lányok manipulásában ezzel a lehetőséggel számolj...
2015. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, játékon írogattunk még tavaly, és nagyon szimpatikus volt, meg leírta hogy néz ki és én azt úgy képzeltem el, hogy teljesen oké...aztán megláttam a képet. Minden stimmelt, de mégse. Szóval egy pillanat alatt "kiszerettem" belőle.
2015. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Etnevel009 ***** válasza:
Milyen játékban?Egyébként lehetséges :)
2016. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Empire 😂
2016. ápr. 3. 00:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!