Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kilenc evvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kilenc evvel idosebb nalam, beleszerettem.

Figyelt kérdés
13 eves vagyok, beleszerettem egy magyar enekesbe, 9 evvel idosebb nalam. De tenyleg ez szerelem. Mikor nezem a klippet, hallgatom, akkor a hasamba ilyen fura erzes van, ilyen nyilalas fele, es felforrosodik az egesz testem, a szivem majd kiugrik a helyerol.. :( Tudi kell, 13 eves letemre eleg fejlett kinezetu vagyok, neztek mar 17-18-nak is. De nem ez a lenyeg. Ez az erzes nem mulik el ... :( Nem rajongas!!!
2015. ápr. 22. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
De ez rajongás...ráadásul a tipikus kispicsusz bezsongusz popusz kis köcsoguszra...azaz magyarra lefordítva latinról kislány rágerjed valami kis popszakmás "fiúra" (aki amúgy csajnak nézz ki)
2015. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sza*r lehet.
2015. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: utaltam az embert, a zeneit sem szeretem, ez rajongas???


#2: Az!! Hidd el :(

2015. ápr. 22. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:

De bizony, ez rajongás. A szerelemhez eleve két ember kell, akik között valamilyen kapcsolat van. Te bele vagy "szerelmesedve", de ő azt sem tudja, hogy te létezel, szóval nincs kapcsolat. A kinézeted teljesen lényegtelen, nem tudom, hogy az hogy jön ide egyáltalán...


A legtöbb kistini átesik ilyen "szerelmeken", én halálosan bele voltam esve Legolas-ba (nem Orlando Bloomba, mert csak Legolas-ként tetszett), majd Lauri Ylönen-be, aztán meg Johnny Depp-be.

Pontosan ilyen reakciókat adott ki az én testem is, meg valószínűleg mindenki-é, aki átesik ilyesmin.

Ez nem szerelem és el fog múlni, mert mindenki kinövöd idővel.

2015. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd...elfelejted...szinte mindenkinek van ilyen esete fiatal korában.:D
2015. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyan lehetne szerelem, ha nem ismered?:D
2015. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy szerelmes legyél előbb ismerned kéne, és sok időt tölteni vele. Amit te érzel annak köze nincs a szerelemhez.
2015. ápr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ez csak rajongás... Nem ismered fogalmad sincs milyen ember... engem dühit az ha ismerek pár mostanában felkapott Zs kategóriás popszátrt és látom hogy mindenki istenként kezeli holott ltátam gyerekkorától felnőni és tudom milyen beképzelt szemét kis görény... és ezekbe szerelmes mindenki ezekért a gyökerekért rajonganak... És ezért tartunk ott ahol... mert ezek a... képződmények mutatják a "példaképet"


Majd kinövöd remélem te is és majd jól mosolyogsz azon hogy milyen kis lüke voltál kicsinek

2015. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!