Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor beleszerettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor beleszerettem?

Figyelt kérdés
Hetero lány vagyok és hétvégén voltam egy rendezvényen ahol megismerkedtünk pár lánnyal. Az egyikőjük megölelt vagy 10 percig álltunk így pedig akkor még két szót sem beszéltünk. Nagyon jo érzés volt őt megölelni egyébként. A lány amúgy tomboy szóval fullra úgy néz ki mint egy srác és úgy is viselkedik. Másnap is együtt lógtunk, ölelgettük meg harapdáltuk egymást viccböl. Aztán volt ott még egy csaj aki állandóan piszkálta viccböl de mindig pont akkor mikor épp engem ölelt. Ami rohadt szarul esett hogy öt puszilgatta meg ilyenek. Csak nem értem engem miért zavart a dolog mikor semmi közöm hozzá. És annyira hiányzik a mosolya,a nevetése az ölelése...stb. Miért van ez? Beleszerettem volna??

2015. ápr. 14. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges,hogy belezúgtál. 19/L
2015. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remek.-.-" de akkor ez azt is jelenti hogy biszex vagyok igaz?? Mert sose gondoltam hogy beleszerethetek egy lányba.
2015. ápr. 14. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez azt jelenti.
2015. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De jo...xD köszönöm a válaszokat.!!
2015. ápr. 15. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!