Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? Érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel 4 éve barátok vagyunk,de ő többet érez irántam. Mikor ezt elmondta,azt mondtam neki,hogy én egyenlőre nem tudom mit szeretnék,időt kértem. Azóta csókolóztunk egyszer,de tisztában van vele,hogy nekem még mindig idő kell. Tudom,hogy a kapcsolatunk jó lenne,mert ismerem őr,tudom,hogy nagyon jó ember.egyszerűen megbántani se szeretném és ha nem beszélünk 2 napig,hiányzik.

A másik dolog ami visszatart,hogy múlt héten voltunk bulizni haverokkal és az egyik fiú meg akart csókolni,és nagyon vágytam rá,de nem hagytam,mert ittas volt.Bár utólag kiderült,hogy józanul is ugyanúgy gondolja,vonzódik hozzám,bár komoly kapcsolatba beleugrani nem szeretne,csak ismerkedni,csókolózni,jól el lenni együtt. A baj csak az,hogy én is vágytam rá,hogy történjen valami. Vonzalom volt köztünk (de nem szerelem) És tudom,hogy ugyanez a vonzalom más fiúkkal is fent áll/fent állna.

Nem tudom,hogy ilyen körülmények között érdemes lenne e belevágni ebbe a komoly kapcsolatba. Meg tudnám állni,hogy nem csókolózok másokkal,tehát nem csalnám meg,de egyszerűen bennem lenne,hogy mennyire vágyok azokra a csókokra. Félek,hogy ez nem egészséges egy kapcsolatban. Lehet hogy csak azért van ez mert 3 hónapja ért véget egy komoly,hosszú kapcsolatom és még nem állok készen egy újra? Mi a megoldás? Vagy hogyan irtsam ki magamból ezeket a vágyakat,vonzódásokat mások iránt?


2015. máj. 11. 13:11
 1/3 anonim válasza:
Ha hiszed, hogy csak is Őt szereted,akkor ne várj tovább! Ha kételkedsz, akkor inkább hanyagold,ne törd össze a szívét!
2015. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hello.Ez így húzós, de komolyan mondom.Ha nem kell a srác akkor ne mondj igen ha vonzódsz hozzá akkor mondj igent.És ha különben is másoktól vágysz csókokat akkor nem szereted igazán az illetőt ennyit tudok mondani.
2015. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bakos G. Bence válasza:
Kerdező, te egy igazi lotyó vagy! :-)
2018. okt. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!