Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet túllépni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túllépni egy csalódáson?

Figyelt kérdés

Tápláltam egy srác iránt érzelmeket, de ő kiderült, hogy csak barátként szeret, pedig nagyon sok jelzést adott, olyanok, amik félreérthetők. Ennek lassan két hete, és bár már nem bőgök, mint egy kismajom, érzem, hogy fáj. Úgy érzem, kapcsolatra még nem állok készen, sőt, valójában semmi szükségem megint arra, hogy pofára ejtsenek, mégis kéne valami, amivel leköthetem magam. A szüleim nem engednek el sehová, barátaim nincsenek. Ötletek?

17/l



2015. máj. 14. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem engednek sehova az elég baj! mert akkor írtam volna hogy legyetek barátok és majd alakul valahogy
2015. máj. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem dolgozd fel és lépj tovább. Nem minden srác szemét! Szedd össze magad és előre. :) A szüleiddel meg ülj le beszélgetni. 17 éves vagy gyakorlatilag már felnőtt nő. Mond meg nekik, hogy már elengedhetik a kezedet.
2015. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2: ők erre csak nevetnek, mondván sok a veszélyes ember odakint. de igazuk van.
2015. máj. 15. 00:10
 4/8 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Én meg azt mondom legalább annyi jó ember is van. Hallgass rájuk és maradj vitrincsajszi.

Inkább otthon maradsz és sírsz egyedül a szobában? Te tudod.

2015. máj. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
de ezt megkérdezhetem hogy derült ki hogy barátként tekint rád ?
2015. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olvass sokat
2015. máj. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kettes válaszolóval!
2015. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5: úgy, hogy ő mondta..
2015. máj. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!