Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem tudok tullepni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok tullepni rajta?

Figyelt kérdés
Van egy srac, 9 honapig voltunk egyutt es borzaszto szoros volt a kapcsolatunk, nagyon szerettuk egymast... aztan vege lett, reszletekbe nem mennek bele. De en rontottam el, NEM CSALTAM MEG! Mindegy,1 ev eltelt azota es mar van egy masik srac, aki irant ugy velem, erzek valamit, szemezek mar masokkal, de neha ramjon az erzes, ha meglatok egy ra emlekezteto targyat vagy a kepet, hogy jonnek a konnyeim es toporzekolnek erte. O volt a mindenem.. vege lesz ennek valaha?

2015. márc. 27. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

"vege lesz ennek valaha?"

1x talán igen.

De hogy mikor... azt nem lehet tudni.

Én sem vagyok túl az utolsón, és soha életemben talán nem éreztem ezt, amit most, vagyis azt, amit te is leírtál :S Pedig jópár kapcsolaton túl vagyok.

2015. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1: :(
2015. márc. 27. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez van nálam is :(

3 hónapja nem beszéltem a hölgyel ,de néha legszivesebben elsírnám miatta magam ,annyira hiányzik :(

Igaz itt én voltam az idióta,de azóta is minden nap megbánom.De nem tudok mit csinálni.

Hogy elmúlik-e?? Nagyon remélem...

2015. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: nagyon sajnálom! átérzem. :( hát, akkor reménykedjünk...
2015. márc. 27. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van...más nem tehetünk :(
2015. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem másfél hónapja szakított a barátnőm, túlságosan tudom milyen ez az érzés :(

Első kapcsolatom volt. A lány olyan romantikus típus, én pedig naív voltam, és már annyira előreterveztünk, elhittem hogy örökké együtt leszünk, stb...

Túl sokszor jut eszembe és még ha le is foglalom magam valamivel, teljesen akkor sem tudok nem rá gondolni.

Azt hittem hogy ennyi idő múlva már jobb lesz valamennyivel de csalódnom kellett.

2015. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!